Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Cześć, czy u Was też w aplikacji mobilnej popsuli wyświetlanie się podłączonych urządzeń - 0 podłączonych?

 

IMG_8813.jpeg

 

 

 

_____________________

*Post wydzielony z tematu "Funbox 6 aktualizacja" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Wreszcie !!!!!!!

zrezygnowany testami, przywróciłem zrobioną 2h temu kopię ustawień po raz 3 … i co … wreszcie urządzenia się pojawiły …. 3x. Uwierzcie jaką miałem frustrację. 
dzięki serdeczne Wszystkim za pomoc i podpowiedzi, ale jak to w życiu bywa, samo się naprawiło 😉


IMG_8934.jpegIMG_8933.jpeg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

49 ODPOW. 49

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@Franekhd4k  u mnie działa, może spróbuj odświeżyć apkę

slav72_0-1701891011842.jpeg

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17906
  • 186

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Skoro pytanie było skierowane do większej liczby użytkowników, też odpowiem, że u mnie aplikacja prawidłowo rozpoznaje aktywne urządzenia w mojej sieci WiFi.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

 Tak już to robiłem, odinstalowywałem, restart fona i inne cuda. 

Niestety nic to nie daje. Wersja apki 8.14.0 jest sprzed 10 m-cy i update na funbox nie współgra z apką na AppStore, tak mi się wydaje. Jedyne co widzę, to moje urządzenia niepodłączone, a podłączonych jest 0.

Dodatkowo przy próbie blokady dostępu do neta zaznaczanie się cofa … no cuda, wcześniej apka chodziła bez problem.

Dodatkowo mam jakąś blokadę - trójkąt czerwony na routerze, a dostęp do neta jest i wszystko działa poprawnie - tylko nie wyświetla urządzeń ;(

Po stronie 192.168.1.1 bez problemu widzę całe drzewo podłączonych urządzeń.

 

IMG_8881.jpeg

IMG_8880.png


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@Franekhd4k  ja mam wersję 8.12.0 ale to ze sklepu GP i na andku (ostatnia aktualizacja dokładnie rok temu), dopiero teraz napisałeś że apka jest z AppStore być może tu jest problem, jakiś bug w aplikacji i to bym raczej obstawiał bez winy po stronie telefonu czy routera i komunikacji między nimi. Napisz w opiniach lub w kontakcie o apce do dewelopera o problemie, może dadzą jakąś łatkę i naprawią.

PS.

Ten czerwony trójkąt przy modemie ja też mam i znaczy tylko tyle że nie wszystkie usługi masz aktywne, ja na przykład nie mam aktywnej usługi tv i telefonii (widać to jak klikniesz w znak modemu i się rozwiną usługi)

slav72_0-1701905330267.jpeg

slav72_1-1701905441634.jpeg

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17906
  • 186

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

U mnie też jest wersja 8.12;i nowsza nie jest dostępna.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

U mnie wszystko działa. (IOS)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17906
  • 186

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@_Artek_  masz taką samą wersję apki jak @Franekhd4k  ? A może Funboxa masz innego. Bo zdaje się, że @Franekhd4k  zakłada iż soft routera nie współdziała z aplikacją... Warto więc sprawdzić jeszcze wersję systemu routera.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Nie wiem czy tą samą:D wiem że najnowszą. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@_Artek_  autor wątku ma FB 6 z najnowszą wersją softu, jeśli też tak masz to warto abyś podał numer softu apki MF i porównał z tą autora, być może wspólnie znajdziecie rozwiązanie.