Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Mam jeszcze soft ze starym UI

SGF6-pl-02.05.05.17_20.04.16


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Wersja firmware
SGF6-pl-03.03.11.17_20.04.21
 
Wersja oprogramowania Orange
g6+-f-sip-pl

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

No to mamy "winnego" nowa wersja softu. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Czyli już wiesz żeby nie aktualizować 😉

 

1. Czy można wgrać poprzednią wersje i gdzie ją szukać ?

2. Czy funbox automatycznie instaluje aktualizacje dostępny, czy można jednak to zatrzymać?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Czyli najnowszy soft FB 6 popsuł komunikację między apką a modemem, sądziłem że to wina apki (konkretnie jej wersji), a to z tego względu iż mam w FB 6 najnowszy soft i komunikacja z apką współgra (z tym że ja mam apkę na andku).

PS. 

@Franekhd4k  nie ma możliwości zablokowania aktualizacji, idzie ona z automatu, tak samo nie ma możliwości powrotu do starszej wersji softu w FB 6. Jak przyjdzie pora na nowy soft dla modemu @_Artek_  to nic nie zrobi, zaktualizuje się i tyle, niestety.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Nie da się nie aktualizować ani zrobić nic innego wszystko dzieję się "z automatu" 
Musisz czekać na poprawkę. 
Apka na ios nie była aktualizowana od kiedy mam "pomarańczowe światło". 
@slav72  skoro u Ciebie wszystko działa to znaczy że potrzebna jest aktualizacja aplikacji mój FunBox na IOS. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Odkurzyłem starego Andka, bo nie dało mi to spokoju.

Bez problemu pokazały się urządzenia. Wersja 8.12.0 działa z moim Funboxem, czyli to nie router jest powodem problemu, tylko na 100% apka z AppStore ;(

Tylko pozostało cierpliwie czekać 

IMG_8896.jpegIMG_8897.jpeg

 

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Czyli miałem nosa, aplikacja na ios po aktualizacji softwaru modemu nie widzi mapy sieci  😄 Cieszę się że mogłem pomóc :))


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Podejrzewam że nie do końca wiadomo co jest przyczyną problemu,  czy wersja aplikacji MF na IOS, czy nowa wersja softu FB 6 że urządzenia się "nie dogadują". Z rozwiązaniem w tym wątku bym się jednak wstrzymał... bo @Franekhd4k oznaczyłeś jako rozwiązanie to że soft jest winny, a sądzisz że jednak apka (czyli wychodziłoby na to że moje wczorajsze podejrzenia co do apki na IOS były słuszne), a jak na razie nie mamy pewności co powoduje problem. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13377
  • 54829
  • 648

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@_Artek_  to teraz czas na rozwiązanie problemu...