Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?


@_Artek_napisał(-a)

Spokojnie Panowie spokojnie muszę kiedyś spać ale już spieszę z wyjaśnieniem

Tak sobie myśle że może zamiast tych nagród w konkursie orange wysłałoby mi nowy soft do funbox'a ...


Systemy przeprowadzające aktualizację softu, tak jak to już zostało wcześniej napisane, robią automatycznie, ale nie są w stanie zrobić wszystkich urządzeń w tym samym czasie. Jednakże, jeśli mnie pamięć nie myli, można spróbować przeprowadzić aktualizację samodzielnie - po "zalogowaniu się" do routera przez przeglądarkę.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Sprawdzam je codziennie tylko po to żeby pomagając ludziom zwiększyć swoje szanse na zdobycie kubka termicznego hahaha ;))

Autor zabrał mi rozwiązanie tego wątku więc informuje że podałem i uzasadniłem  je jeszcze raz na poprzedniej stronie wątku ;)) 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@Misiek62  chyba słabo testują nowe wersje softów gdyż dużo więcej niedociągnięć wychodzi "w praniu", poczynając od błahostek typu nazywanie FB 6 w menu konfiguracyjnym Liveboxem, poprzez brak komunikacji z apką MF jak w tym wątku, brakiem komunikacji z drukarką (niedawny przypadek w innym wątku) wynikającym z braku zastosowania jednego rodzaju zabezpieczeń, na błędach w przypisywaniu adresów poszczególnym urządzeniom kończąc. Jak widać niedociągnięć było i nadal jest sporo, według mnie jeśli wypuścili ten soft do ludzi to powinien nosić przedrostek "beta" zanim nie "połatają" wszystkich błędów.

Co do aktualizacji wszystkich FB 6 będących w obiegu to jak już pisałem nieraz na forum nowy soft będzie na nich zainstalowany do końca roku.

@_Artek_ co zaś tyczy się aplikacji MF to na andku też ostatnia aktualizacja jest bardzo stara, bo z 14 grudnia 2022.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Jak widać na ios jest jeszcze starsza:D 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Update 

Właśnie zostałem doceniony przez orange otrzymałem aktualizacje softwaru modemu nieco szybciej tylko po to aby móc nieść pomoc na forum i wiesz co @Franekhd4k ? okazało się że nikt z nas nie miał racji.....:D u mnie na nowym sofcie mapowanie sieci w aplikacji Mój Funbox na IOS również działa bez problemu :))

Wyloguj się z modemu na aplikacji mój funbox usuń aplikacje z iPhone pobierz ją ponownie i ponownie zaloguj się do modemu i wszystko będzie śmigać jak dawniej :))


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?


@slav72napisał(-a)

@Misiek62  chyba słabo testują nowe wersje softów gdyż dużo więcej niedociągnięć wychodzi "w praniu", poczynając od błahostek typu nazywanie FB 6 w menu konfiguracyjnym Liveboxem, poprzez brak komunikacji z apką MF jak w tym wątku, brakiem komunikacji z drukarką (niedawny przypadek w innym wątku) wynikającym z braku zastosowania jednego rodzaju zabezpieczeń, na błędach w przypisywaniu adresów poszczególnym urządzeniom kończąc. Jak widać niedociągnięć było i nadal jest sporo, według mnie jeśli wypuścili ten soft do ludzi to powinien nosić przedrostek "beta" zanim nie "połatają" wszystkich błędów.

Co do aktualizacji wszystkich FB 6 będących w obiegu to jak już pisałem nieraz na forum nowy soft będzie na nich zainstalowany do końca roku.

@_Artek_ co zaś tyczy się aplikacji MF to na andku też ostatnia aktualizacja jest bardzo stara, bo z 14 grudnia 2022.


Kiedyś - na początku istnienia NO - brałem udział w pewnych testach i zgłaszałem co mi się wydawało, że powinno być inaczej.... Ale nie mam urządzenia z IOS, więc tej konfiguracji i tak bym nie miał jak sprawdzać.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Mi się kiedyś marzyła praca na czacie technicznym któregoś z wielkiej czwórki ale potem okazało się że osoby siedzące na czacie muszą także siedzieć na infolinii a w tym już niczego przyjemnego nie odnajduje niestety......:D 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?


@_Artek_napisał(-a)

Update 

Właśnie zostałem doceniony przez orange otrzymałem aktualizacje softwaru modemu nieco szybciej tylko po to aby móc nieść pomoc na forum i wiesz co @Franekhd4k ? okazało się że nikt z nas nie miał racji.....:D u mnie na nowym sofcie mapowanie sieci w aplikacji Mój Funbox na IOS również działa bez problemu :))

Wyloguj się z modemu na aplikacji mój funbox usuń aplikacje z iPhone pobierz ją ponownie i ponownie zaloguj się do modemu i wszystko będzie śmigać jak dawniej :))


@_Artek_ a to robi się coraz ciekawiej...

@Franekhd4k  wykonałeś to co podpowiada @_Artek_ ?, daj znać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Pisałem już o tym wcześniej, że to robiłem na telefonie - odinstalowanie, restart i instalacja. Niestety nadal to sam, urządzenia niepodłączone widoczne, a wszystkie aktywne - nie.

A może ma na to wpływ, że mam te wszystkie urządzenie po mac adress. Jak weszło nowe oprogramowanie na router, to jest teraz problem z połączeniem. Spróbuję zdjąć filtracje z 1 urządzenia i zobaczę, czy się pojawi w telefonie.


IMG_8902.jpegIMG_8904.jpeg

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Czekamy na efekt próby. Oby pozytywnie... co byłoby faktycznym rozwiązaniem problemu.