Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

za mało usług w aplikacji mój orange!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

za mało usług w aplikacji mój orange!

witam, skończyły się pakiet podstawowy, więc chciałem wyłączyć dodatkowe 10 GB, po prostu nie chcę i chcę wyłączyć, szukałem, wcześniej było a teraz nie ma! na stronie (całe szczęście) jest i wyłączony przeze mnie ale nie widać w aplikacji mój orange, za mało usługi do włączenia, natomiast na stronie jest więcej w tym kilka nowych usług. z aplikacji mój orange i chcąc zarządzać usługi i mają być pobierane z internetu a nie w aplikacji tak aby nowa usługa na stronie również były dostępne w aplikacji! proszę zróbcie z tym aplikacją!
13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

za mało usług w aplikacji mój orange!

@pdurka, widzę etykietę pomysł, to dlaczego ja Twojego pomysłu nie widzę tam, czyli w dziale Pomysły społeczności, poświęconym aplikacji MO? Moderatorzy mogą podziałać. Co Ty na to?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

za mało usług w aplikacji mój orange!

No właśnie...
A może jednak w apce jest odpowiednia opcja; z tym że ciężko do niej trafić (?)

@pdurka

możesz doprecyzować o jaką ofertę chodzi (abonament/na kartę) oraz o jaką taryfę?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

za mało usług w aplikacji mój orange!

Aplikacja jak aplikacja i tak żaden operator nie udostępnia takich możliwości samodzielnej konfiguracji (obsługi), jak Orange. Logując się do Mój Orange na PC mamy możliwość całkowitych jak i poszczególnych blokad Premium, blokady DCB, Roaming. Zrobiłbym screena, ale dużo tego. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

za mało usług w aplikacji mój orange!

mam abonament, taryfa Smart Plan LTE

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

za mało usług w aplikacji mój orange!


@pdurka napisał:
mam abonament, taryfa Smart Plan LTE

Aa... To może chodzi Ci o wyłączenie usługi Nie chcę schodków? Emotikon: Szczęśliwy
apka: usługa 'Nie chcę schodków"apka: usługa 'Nie chcę schodków"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

za mało usług w aplikacji mój orange!

W kwestii formalnej: aby wyłączyć dodatkowy pakiet internetowy, należy włączyć usługę "nie chcę schodków".

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

za mało usług w aplikacji mój orange!

To właśnie chodziło! Było kiedyś a teraz nie ma! Proszę niech wszyscy sprawdzą, jsk nie ma to trzeba aktualizować aplikację, mało tego? Z jakim cudem aktywowali dodatkowy pakiet 10 gb (nie chcę schodków) nie widać w aplikacji mój orange widać tylko na stronie orange i jest wyłączony a pani widzi włączony, jak to możliwe? Bałagan na stronie orange! I jeszcze mam płacić 10 zł za aktywację dodatkowy pakiet 10 gb? Nie ma mowy! Byłem i jeszcze raz pójdę by obniżyć 10 zł! Nie zostawię tak!

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

za mało usług w aplikacji mój orange!

Pakiety dodatkowe (tzw. schodki) są włączane automatycznie, bez pytania o zgodę, tak jest w tej ofercie. Trzeba przed wykorzystaniem podstawowego pakietu włączyć usługę "nie chce schodków". Ale reklamację można złożyć, każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

za mało usług w aplikacji mój orange!


@pdurka napisał:
To właśnie chodziło! Było kiedyś a teraz nie ma! Proszę niech wszyscy sprawdzą, jsk nie ma to trzeba aktualizować aplikację, mało tego?

Na pewno nie ma? Jaką wersję apki posiadasz?