Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

za mało usług w aplikacji mój orange!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

za mało usług w aplikacji mój orange!

proszę pana! zawsze aktualizuję do najnowszej wersji, dla mnie to najważniejsza! wersja 4.4

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

za mało usług w aplikacji mój orange!

a korzystasz? jeżeli na rachunku widnieje dodatkowy pakiet 10 gb, to proszę sprawdzić usługa na stronie orange! moje widać na rachunku, natomiast w usługach na stronie orange jest wyłączony a w salonie powiedzieli, że jest włączona! to straszny bałagan! próbowałem wysłać sms z treści blokuj a numer 80148 podany przez panią w salonie, niestety nie jest dostępny w moim taryfie! treść sms z orange pisze "Usluga Nie chce schodkow jest niedostepna w Twoim planie taryfowym. Pozdrawiamy, Orange." i mam płacić wiecznie dodatkowe 10 gb?! niestety jeszcze raz pójdę poprosić by mi wyłączyli i obniżyli 10 zł mniej!

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

za mało usług w aplikacji mój orange!

@pdurka z tego co piszesz domyślam się, że posiadasz Smart Plan LTE Wspólny.


W takim przypadku jako, że pakiet jest współdzielony na wszystkie numery dodatkowe, usługę Nie chce schodów włączysz tylko z numeru głównego.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

za mało usług w aplikacji mój orange!

a jest taka taryfa? u mnie taryfa to Smart Plan LTE i nic więcej. jest też współdzielona usługa, niestety jest pusta, brak logo orange brak linków, a może powinna być? mi wydaje się, że cała strona orange wymaga pilnej poprawki! pokażę zrzut ekranu.
wspol2.jpg