Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

m.orange.pl, aplikacja Mój Orange - brak możliwosci zmiany języka

Anonim

Nie dotyczy

m.orange.pl, aplikacja Mój Orange - brak możliwosci zmiany języka

Na Nasz Orange pojawił się bardzo fajny, obcojęzyczny temat: https://nasz.orange.pl/t5/Na-kartę/A-few-questions-about-using-Orange-services/m-p/33511#M3353
Po przeczytaniu jego sprawdziłem czy jest możliwość zmiany ustawień języka w aplikacji Mój Orange oraz na stronie m.orange.pl. Ja takiej opcji nie widzę co jest dla mnie troszkę zastanawiające. Jeśli jest taka opcja to mnie poprawcie 🙂 Jeśli jej jednak nie ma to może warto usiąść nad tym tematem.
9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

m.orange.pl, aplikacja Mój Orange - brak możliwosci zmiany języka

Są chyba jakieś plany (ktoś chyba pisał).
Ale dla mnie wersja ukraińska, białoruski i rosyjska przydałaby się bardziej.
Anonim

Nie dotyczy

m.orange.pl, aplikacja Mój Orange - brak możliwosci zmiany języka

To teraz zastanawiam się jak Orange był partnerem ŚDM. Owszem masz rację @Piotrekk85 ale wersja anglojęzyczna to moim zdaniem podstawa....jakoś nie zwracałem na to uwagi aż do dzisiaj. Rozumiem że w przypadku Nasz Orange może być z tym problem i tutaj nie "wymagam" takiej opcji ale ze m.orange.pl nie ma buttona z angielską flagą to troszkę to mnie dziwi. Trzeba nad tym usiąść i po wakacjach wrócić z wersjami obcojęzycznymi....to podstawa w budowaniu biznesu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

m.orange.pl, aplikacja Mój Orange - brak możliwosci zmiany języka

Na infolinii jest skill anglojęzyczny więc większość spraw telefonicznie da się załatwić.
I tak większość osób zainteresowanych jest ofertą prepaid. Na razie jedyna strony w obcych językach dotyczą rejestracji prepaidów. Ale krótkiego opisu pakietów brak 😞
Anonim

Nie dotyczy

m.orange.pl, aplikacja Mój Orange - brak możliwosci zmiany języka

Dokładnie...a chyba nie jest to jakiś problem by wewnątrz opakowania ze starterem prepaid zamieścić najważniejsze informacje w języku angielskim?? Jutro kupię starter i......zrobimy test informacji które są dostępne w środku opakowania 🙂 Jeśli jednak chodzi o ekologię i oszczędności to....może warto wykorzystać kody QR które to przekierorywalyby do stron w danym języku??

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

m.orange.pl, aplikacja Mój Orange - brak możliwosci zmiany języka

Kody QR są już "przestarzałe" i mało popularne. Teraz "internet rzeczy" wszyscy chcą tworzyć 😉
Anonim

Nie dotyczy

m.orange.pl, aplikacja Mój Orange - brak możliwosci zmiany języka

Tak jak obiecałem zrobiłem dzisiaj unboxing starteru Orange - celem tego było sprawdzenie czy znajdziemy w nim informacje w języku angielskim. Orange pozytywnie zaskoczyło - ale jest jedna uwaga - brakuje mi jakiegoś kodu QR lub innego odnościka który odsyłałby użytkownika do pełnej treści ulotki w języku angielskim - co ważne i na co osobiście zwróciłem uwagę - brak instrukcji w języku angielskim "wyboru numeru". Uważam że powinna być ona dostępna w środku opakowania. Ale tak trzymać - idzie to wszystko w dobrym kierunku. To propozycja poprawek od pablo_ck 🙂 

WP_20170531_21_43_45_Pro.jpgWP_20170531_21_44_01_Pro.jpgWP_20170531_21_45_26_Pro.jpgWP_20170531_21_51_11_Pro.jpgWP_20170531_21_51_51_Pro.jpgWP_20170531_21_52_27_Pro.jpgWP_20170531_21_52_37_Pro.jpg

ps. kolejna sprawa która mnie zastanawia i którą przetestuję w najbliższych dniach - czy po zarejestrowaniu karty i włożeniu jej do telefonu w automatycznej aplikacji w której będziemy wybiarać nasz numer jest możliwość wyboru (zmiany) języka. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

m.orange.pl, aplikacja Mój Orange - brak możliwosci zmiany języka

Ja kiedyś pytałem o angielski i odpowiedź była taka, że gdzieś w dalszej przyszłości może będzie.

 

Nie sądzę, że chodzi tylko o tłumaczenie apki, bo to raczej proste.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

m.orange.pl, aplikacja Mój Orange - brak możliwosci zmiany języka

@Anonim @Rogi
Była już mowa o wersji angielskojęzycznej w tym miejscu Emotikon: Szczęśliwy.

Anonim

Nie dotyczy

m.orange.pl, aplikacja Mój Orange - brak możliwosci zmiany języka

O gdzieś przeoczyłem ten temat 🙂 Ale "test" zrobię do końca 🙂