Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

jak usunąć mail na orange całą skrzynke aby przetała istnieć

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

jak usunąć mail na orange całą skrzynke aby przetała istnieć

hej, mam pytanie jak usunąć mail orange nie chodzi mi o logowanie do Mój Orange tylko skrzynkę pocztową non stop przychodzą spamy nie mogę sobie z tym poradzić.  zadne filtry nie pomagają i dziennie przychodzi tysiące maili.  czy wystarczy usunąć konto na mój orange i utworzyć na nowo z innym mailem. czy to nic nie da i skrzynka pocztowa jest niezależna od tego konta na Mój Orange?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

jak usunąć mail na orange całą skrzynke aby przetała istnieć

@luk5 

Najpierw zmień adres w MO. Jeśli nie da się we własnym zakresie, to poproś o to na czacie. I to w zasadzie tyle. Jeśli nie zależy Ci szczególnie na tym, żeby skrzynka przestała istnieć, to po prostu z niej nie korzystaj i to wystarczy.

Naturalnie skasowanie skrzynki tez jest możlwe. Nie wiem skąd masz adres w tej domenie (ja takiego nie mam), ale kiedy go zakładałeś to jakieś namiary na administratora tej skrzynki musiałeś dostać. Kiedy już zmienisz adres na MO, skontaktuj się z tym administratorem swojej skrzynki na orange.pl i ewentualnie poproś go o jej usunięcie.

Fakt użycia adresu do logowania na MO nie ma nic do rzeczy z jego istnieniem, to niezależne sprawy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

jak usunąć mail na orange całą skrzynke aby przetała istnieć

@luk5  dość chaotycznie  opisałeś problem. Jaki adres mail,,  hosting Orange? Skąd maile przychodzą? 

Jeśli to jest mail powiązanych z MO to zmień to na czacie lub infolinii 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

jak usunąć mail na orange całą skrzynke aby przetała istnieć

chodzi o zwykłą skrzynkę mail na którą przychodzą wiadomości. od pewnego czasu zasypuje ją spam i nie da się tego zablokować więc chce usunąć całkowicie skrzynkę na Orange


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

jak usunąć mail na orange całą skrzynke aby przetała istnieć

@luk5  zgłoś to jutro na czat Orange 😎

Można też poprosić o zmianę adresu @ jeśli się da 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

jak usunąć mail na orange całą skrzynke aby przetała istnieć

@luk5 

Masz skrzynkę na Orange? Czy maile przychodzą od Orange na twoją skrzynkę którą masz gdzieś indziej?

 

Dziwnie trochę opisałeś sytuację.

1). Przeszkadza Ci, że SPAM zalewa Twoją pocztę.

2). Jako rozwiązanie widzisz usunięcie swojego adresu, tak żeby SPAM nie miał gdzie trafiać.

Dobrze zrozumiałem? Jeśli dobrze, to pytanie nasuwa się samo: po co ten SPAM czytasz? Skoro chcesz adres zlikwidować to znaczy, że nie jest Ci potrzebny. Skoro nie jest Ci potrzebny, to po  prostu go nie używaj.

Jeśli źle zrozumiałem, i tak naprawdę chodzi Ci o to, że na konto z którym zarejestrowałeś się na tym forum (NO) przychodzą zbyt liczne powiadomienia, to te powiadomienia można łatwo wyłączyć w ustawieniach konta na NO (wejście przez trzy kropki z prawej u góry).

Jeśli chodzi Co o coś jeszcze innego to napisz o jaką właściwie skrzynkę Ci chodzi, w jakiej konkretnie domenie (napisz co jest w adresie po znaku "@").


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

jak usunąć mail na orange całą skrzynke aby przetała istnieć

Przestałem korzystać z tego maila z powodu właśnie zalaniem go przez spam którego nie da się w żaden sposób zablokować i nie trafia do zakładki spam tylko jako normalne wiadomości. Chodzi o domenę @orange.pl i chciałem go usunąć ale mam również podpięte MO pod ten adres i pytanie czy jak usunę konto na MO to i adres mailowy @orange.pl przestanie istnieć czy nadal będzie aktywny i musi mi go Orange przez BOK usunąć? 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

jak usunąć mail na orange całą skrzynke aby przetała istnieć

@luk5 

Najpierw zmień adres w MO. Jeśli nie da się we własnym zakresie, to poproś o to na czacie. I to w zasadzie tyle. Jeśli nie zależy Ci szczególnie na tym, żeby skrzynka przestała istnieć, to po prostu z niej nie korzystaj i to wystarczy.

Naturalnie skasowanie skrzynki tez jest możlwe. Nie wiem skąd masz adres w tej domenie (ja takiego nie mam), ale kiedy go zakładałeś to jakieś namiary na administratora tej skrzynki musiałeś dostać. Kiedy już zmienisz adres na MO, skontaktuj się z tym administratorem swojej skrzynki na orange.pl i ewentualnie poproś go o jej usunięcie.

Fakt użycia adresu do logowania na MO nie ma nic do rzeczy z jego istnieniem, to niezależne sprawy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

jak usunąć mail na orange całą skrzynke aby przetała istnieć

Super dzięki za pomoc dzisiaj skontaktuje się BOK i spróbuję to załatwić. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

jak usunąć mail na orange całą skrzynke aby przetała istnieć

@luk5 zerknij czy w wysłanych nie masz jakiś dziwnych maili, zmień hasło do poczty na inne (dłuższe i bardziej skomplikowane)