Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

konto mój orange - ile można mieć numerów?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

konto mój orange - ile można mieć numerów?

Od roku pytam ile mozna mieć zarejestrowanych kont na mój orange i nie dostałem odpowiedzi jedyna odpowiedź to "Opisany komunikat jest prawidłowy Dla kont ze zbyt dużą ilością numerów nie ma możliwości rejestracji w mój orange..." a ile to jest zbyt dużo.
Od roku nie dostałem odpowiedzi a zgłoszenie było zakładane kilkukrotnie. Czy może tu ktoś odpowie ?
 
 
________________
*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.
11 ODPOW. 11

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11588
  • 52

konto mój orange - ile można mieć numerów?

@login7  rejestruje do skutku 😎

Miałem 10 numerów i pewnie jeszcze 10 dało by się zarejestrować, ale po co.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

konto mój orange - ile można mieć numerów?

Ja mam zarejestrowane dwa chciałem trzeci i mam zbyt dużo numerów ?

Chciałem by mi usunęli z konta usługę z której zrezygnowałem ponad 3 lata temu i nic się nie dzieje dalej wisi na moim koncie.

bałagan bałagan i olewanie klienta

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11588
  • 52

konto mój orange - ile można mieć numerów?

@login7  poproś na czat Orange o usunięcie konta Mój Orange, doba i zakładasz je ponownie, powinno pomóc.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

konto mój orange - ile można mieć numerów?

@login7 jeżeli masz na koncie Mój Orange więcej jak 10 usług, to może być już problem, mogą wystąpić błąd komponentu, brak informacji o numerach na koncie itp. Proponuję nie rejestrować więcej jak 10 numerów na swoje dane.

Jeżeli masz usługi, z których nie korzystasz, p numer telefonu na kartę, to konsultanci nie usuną. Jak numer przestanie być aktywny, to z automatu zostanie usunięty.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

konto mój orange - ile można mieć numerów?

Mam dwa aktywne numery i jedną nieaktywną usługę i chciałem zarejestrować trzeci numer i się nie da ... odpowiedź od orange ... nie można mieć za dużo i wszystko z ich strony jest OK.

Nie dostałem odpowiedzi ile to za dużo - trzy razy zadałem to pytanie 

Nie usunięto nieaktywnej  od trzech lat usługi - abonamentu  pomimo trzech monitów  - numer przeniesiony do innej sieci ! wisi usługa bez numeru 

Prawdę mówiąc to ręce już bardziej nie mogą mi opaść.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11588
  • 52

konto mój orange - ile można mieć numerów?

@login7  pisałem byś usunął konto Mój Orange i po jakimś czasie założył ponownie, bug na koncie jest i dlatego masz takie problemy 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

konto mój orange - ile można mieć numerów?

@IreneuszCD podejrzewam, że po usunięciu konta, archiwalna usługa stacjonarna @login7 dalej będzie. U mnie też jest widoczna, mimo, że już od przynajmniej 4 lat umowa zakończona.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

konto mój orange - ile można mieć numerów?

@login7 , o ile dobrze pamiętam, są dwie opcje rejestracji: jestem i nie jestem klientem Orange. Chyba, że coś uległo zmianie, ale podaj, że nie jesteś i numer do rejestracji może uda się w ten sposób "przemycić"? Albo jest jakiś bug, o którym wspomina @IreneuszCD . Z tymi nie aktywnymi może być tak, jak pisze @ketrasaArtur , bo i ja miałem dosyć długo na jednym koncie aż dwa, z możliwością przełączania, lecz z bugiem i numerem przeniesionym. Aż po jakimś czasie zostało jedno konto 😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11588
  • 52

konto mój orange - ile można mieć numerów?

Nieaktywne simki i usługi, zgłasza się i BOK je usuwa, miałem tak z tymczasowym numerem, po miesiącu zniknął z konta.