Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieaktualne usługi w aplikacji MO


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nieaktualne usługi w aplikacji MO

Kto odpowiada za aktualne treści w aplikacji MO , ponieważ są tam niektóre nieaktualne dawno wycofane usługi.

 

 

______________

Wpis przeniesiony do odpowiedniej kategorii - Rafał

12 ODPOW. 12

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Nieaktualne usługi w aplikacji MO

@jan1  odpowiada Orange oczywiście 😉

Można to na czat zgłaszać, im więcej zgłoszeń, tym prędzej, zrobią z tym porządek 😉

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nieaktualne usługi w aplikacji MO

@IreneuszCD b.dziękuję za zainteresowanie się moim pytaniem , ale naprawdę wierzysz w to co piszesz ? - to jesteś optymistą. Jeżeli Orange odpowiada , to dlaczego po każdej następnej aktualizacji MO , usługi nieaktywne nadal zostają w aplikacji ?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Nieaktualne usługi w aplikacji MO

@jan1 ja na to nie zwracam uwagi, zgłosiłem kilka razy i zignorowałem temat.

Po nowym roku tylko FLEX będę mieć, więc Mój Orange średnio mnie obchodzi 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Nieaktualne usługi w aplikacji MO

@jan1 

Ale piszesz o aplikacji czy o koncie MO dostępnym przez portal?

Oczywiście tak czy owak za to wszystko odpowiada Orange, któż inny miałby odpowiadać.

Jeśli problem jest z kontem/portalem MO to należy to zgłaszać przez BOK, najlepiej na czacie (bo najtaniej).

Jeśli problem jest z apką to nic z tym się nie zrobi, można jedynie w sklepie ocenę apce wystawić i liczyć na to, że ktoś się tym wzruszy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nieaktualne usługi w aplikacji MO

@j131 piszę  o jednym i drugim , gdzie do dzisiaj  np. dawna nieaktualna   i zamknieta usługa 

" Urodziny " W dniu 23.01.2020 r. nadal nie została usunięta  mimo cyklicznych aktualizacji .Już niedługo  będzie następną rocznica .


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Nieaktualne usługi w aplikacji MO

@jan1 

OK, rozumiem. Jak coś jest w portalu MO to powinno być i w aplikacji, nawet jeśli jest błędne. Ja mam na przykład niemal od początku jedną z usług dodatkowych w stanie permanentnego "wyłączania", to już będzie z półtora roku. W niczym to mi nie przeszkadza, więc odpuściłem sobie walczenie o czystość przekazu. Rzeczonej usługi zresztą nigdy nie było więc nie ma co "wyłączać", tak mnie przynajmniej poinformowano te półtora roku temu przez czat.

Jeśli to coś dla ciebie ważnego, to zgłaszaj do poprawy, jeśli nie to bym sobie odpuścił. Szkoda czasu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Nieaktualne usługi w aplikacji MO

@jan1  co ci nieaktywne usługi wadzą?

Korzystasz z tego co dostępne, zresztą co tam się codzień grzebie, włączasz co potrzebujesz i tego pilnujesz, jak ci wadzą te nieaktywne i stare usługi, to zgłaszaj raz na tydzień 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nieaktualne usługi w aplikacji MO

@j131  ,  @IreneuszCD  może zaszło nieporozumienie między nami .

Mnie   osobiście to nie przeszkadza ,  ( bo wiem że to już jest wyłączone)  ale jak tutaj na forum mamy wszystko odpuszczać,  to jaki jest sens dyskusji , to naprawdę szkoda czasu . Zawsze mozna coś zmienić  , a nie zostawić w obecnym stanie. W takim razie po co i w jakim celu jest ta częsta  aktualizacja?  Jeżeli ktoś będzie chciał skorzystać  z usługi, która  nie działa , to niepotrzebnie będzie się  tylko irytował. A chyba każdemu zależy na poprawie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Nieaktualne usługi w aplikacji MO

Zawsze można podyskutować 😃

Odpowiedzialne osoby za Mój Orange tu bywają 😎