Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak mozliwosci przejścia na nowy moj Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

brak mozliwosci przejścia na nowy moj Orange

A czy prepaidowcy (orange free) mogą już korzystać z tego nowego MO ? Bo próbowałem się logować (www.orange.pl/beta.mojorange ) ale "Wystąpił nieznany błąd podczas logowania."


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

brak mozliwosci przejścia na nowy moj Orange

@Gregrin jeżeli system nie proponuje Ci migracji do nowego Mój Orange, to oznacza, że nie obsługuje jeszcze Twojego pakietu. Tak na marginesie to adres, którego obecnie używam do logowania się do Nowego MO jest taki: Orange.pl/moj-orange ; oczywiście na etapie logowania sam podmienia na stronę gdzie trzeba podać login (e-mail) i hasło.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

brak mozliwosci przejścia na nowy moj Orange

A mnie się udało przejść do NMO Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Po zalogowaniu się do "starego" Mój Orange" zobaczyłem okienko o możliwości rejestracji w "nowym" Mój Orange", zarejestrowałem się bez najmniejszego kłopotu. I teraz buszuje co tam jest.

@Artur, dziękuję bardzo.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

brak mozliwosci przejścia na nowy moj Orange

Chciałem przejść na "nowe mój orange", zacząłem rejestrację i na końcu wysyła link aktywacyjny na emaila ,ale do mnie dwa razy próbowałem i nic nie doszło dlaczego?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

brak mozliwosci przejścia na nowy moj Orange

Nowe mój Orange działa jak chce. Zgłoś problemy na BOK.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

brak mozliwosci przejścia na nowy moj Orange


marcin78 napisał(-a):

Chciałem przejść na "nowe mój orange", zacząłem rejestrację i na końcu wysyła link aktywacyjny na emaila ,ale do mnie dwa razy próbowałem i nic nie doszło dlaczego?


Trzeba poczekać.

Kody przychodzą z opóźniejem 5-10  minut i najlepiej jak ktoś się zarejestruje do NMO to poczekać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

brak mozliwosci przejścia na nowy moj Orange

Dobra doszły z opóźnieniem i poszło za drugim razem (pierwszy był już nieaktywny). Mam pytanko :jak bym chciał rodzicom też zmienić  (od czasu do czasu coś tam zaglądam na ich konta ) i chce to zrobić z tego samego e-maila co dla siebie to pójdzie tak czy muszę z innego?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

brak mozliwosci przejścia na nowy moj Orange


marcin78 napisał(-a):

Dobra doszły z opóźnieniem i poszło za drugim razem (pierwszy był już nieaktywny). Mam pytanko :jak bym chciał rodzicom też zmienić  (od czasu do czasu coś tam zaglądam na ich konta ) i chce to zrobić z tego samego e-maila co dla siebie to pójdzie tak czy muszę z innego?


Raczej nie, bo w tym NMO adres email jest teraz twoim nickiem i jest przypisany do Twojego konta. Musisz użyć innego.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

brak mozliwosci przejścia na nowy moj Orange

Zarejestrowałem się w NMO potwierdziłem rejestrację z maila a przy próbie logowania ma taki błąd:

 

Wewnętrzny błąd komponentu Rejestracja


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

brak mozliwosci przejścia na nowy moj Orange

ja też tak mam jak można to rozwiązać aby mieć dostep