Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak dostępu do ustawień Mój Orange

Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 13
  • 9
  • 0

Od jakiegoś czasu mogę co prawda zalogować się na swoje konto przez stronę www, ale jeśli chodzi o jakiekolwiek ustawienia /zmiany / profil zawsze pojawia się ten sam błąd: "500 Serwis jest chwilowo niedostępny".

Czyli tak naprawdę nie mam dostępu do jakichkolwiek ustawień, konfiguracji itp. O co chodzi? Dotąd wszystko było ok.

8 ODPOW. 8
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@adam79Problem znany nam na forum ale też o tym wie Orange na dziś nie jest znana data czy godzina rozwiązania tego problem cały czas pracują Emotikon: Wściekły

Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 13
  • 9
  • 0

No to po prostu...świetnie... Emotikon: sfrustrowany

To jeszcze pytanie trochę z innej "beczki" - czy telefon jako usługę można wyłączyć - bo i tak nie będę korzystał? Czy to wiąże się z wizytą na stronie "Nowego Orange" - które i tak nie działa? Czyli - można ale na razie się nie da....? Czy na infolinii mogę to załatwić czy odeślą mnie do "Nowego Mój Orange"?

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@adam79Nie wie o jaki się pytasz telefon czy może chcesz zawiesić numer telefonu ? Możesz sprobowac jutro pogadać na czacie a infolinia trochę kosztuje z numeru Orange czyli 0.29gr za minutę. 

Poziom 12, Recenzent
  • 13
  • 9
  • 0

Dokładnie tak. Teoretycznie wg. starej umowy linia była zawieszona. Ale teraz po przedłużeniu - jest aktywna. Zrobiłbym to pewnie sam - gdyby można było dostać się do swojego konta.... 

Zostaje więc telefon na info. 

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@adam79Jak masz blisko do salonu Orange też możesz to zrobić według tej strony zawieszenie numeru stacjonarnego

A z tym Nowy Mój Orange pracują już kilka miesięcy bez poprawy a jak nie mogą dać sobie rady powinna być jeszcze stara wersja.

Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 13
  • 9
  • 0

"lepsze jest wrogiem dobrego" - idealnie tu pasuje.
Poza tym włączeniu usługi która okazała się "niewypałem"  bez wcześniejszego sprawdzenia?
Było dobrze , działało - teraz jest lepiej - nic nie działa. No chyba że właśnie o to chodziło 😄

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@adam79Chyba o to chodzi że był ograniczony kontakt z Orange w konkurencji jest rozszerzany o dodatkowe opcje.Po zgłoszeniu przez portal sami w kilka minut oddzwaniają.Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 2291
  • 3555
  • 120

@adam79

czy nadal po zalogowaniu do NMO obserwujesz komunikaty typu: "500 Serwis jest chwilowo niedostępny"?

Jakiś czas temu rozwiązany został problem z podobnym błędem... ale:

• dot. on usług mobilnych
  • i sytuacji jeszcze przed zalogowaniem się do konta

O możliwości zawieszenia linii w NMO pisałem w tym poście. O innych kanałach, w których można zlecić takie zawieszenie, można przeczytać tutaj 🙂