Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak zawiesić numer stacjonarny?

Witam. Ktoś wie jak tego dokonać przez Mój Orange ?.

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Jak zawiesić numer stacjonarny?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak zawiesić numer stacjonarny?

Dzięki.To już widziałem wcześniej.W Mój Orange nie mam opcji zawieszenia numeru.

Anonim

Nie dotyczy

Jak zawiesić numer stacjonarny?

@DeenzelTo pozostaje salon lub przez czat jak widać konto Mój Orange zostaje mało funkcyjne

Anonim

Nie dotyczy

Jak zawiesić numer stacjonarny?


vdsl2 napisał(-a):

@DeenzelTo pozostaje salon lub przez czat jak widać konto Mój Orange zostaje mało funkcyjne


@Anonim i @Deenzel, jak nie, jak tak? Można, tylko trzeba poszukaćEmotikon: Szczęśliwy

zawieszenie.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Jak zawiesić numer stacjonarny?

@Anonim Tylko ja uważam, że wszystko musi być transparentne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Jak zawiesić numer stacjonarny?

A może jesteś zalogowany z poziomu Neostrady a nie przełączony na telefon domowy?
Anonim

Nie dotyczy

Jak zawiesić numer stacjonarny?


Piotrekk85 napisał(-a):
A może jesteś zalogowany z poziomu Neostrady a nie przełączony na telefon domowy?

@Piotrekk85, czy uważasz, że osobno mam neostradę, a osobno stacjonarny na oddzielnych kontach? Czy z tym logowaniem https://www.orange.pl/zaloguj.phtml za pomocą nr. tel. stacjonarnego, jest coś nie halo? Tam są wszystkie parametry tv, WoiPa, neostrady i tel. stacjonarnego. Zakładki są transparentne, jeżeli @Anonim o tym mówisz. Powoli usługi wracają do "żywych". Tylko ostatnia rzecz, opisywana w innym temacie, szwankuje nadal (Darmowe Orange WiFi).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Jak zawiesić numer stacjonarny?

Konto jest jedno. Ale w starym mój Orange trzeba z listy rozwijanej wybrać telefon domowy.
Anonim

Nie dotyczy

Jak zawiesić numer stacjonarny?


Piotrekk85 napisał(-a):
Konto jest jedno. Ale w starym mój Orange trzeba z listy rozwijanej wybrać telefon domowy.

@Piotrekk85, mylisz się. Z prawej strony, zaraz po zalogowaniu, mam widoczny tel. stacjonarny. Jak rozwinę, to widzę współdzieloną komórkę poza Love, do której muszę się logować danymi NMO. Ale ja na nią wchodzę bezpośrednio z zakładkiEmotikon: Szczęśliwy...jak potrzebuję.