Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd podczas logowania do NMO

ROZWIĄZANE

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Błąd podczas logowania do NMO

Zgłaszam błąd,który uniemożliwia zalogowanie się do Nowego Mój Orange.Błąd w NMOBłąd w NMO

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błąd podczas logowania do NMO

@DawidOrange, masz rację, po kliknięciu zaloguj, gdy podajemy login/nr tel. lub adares e-mail to strona sprawdza czy nasze konto jest jeszcze w starym czy już w nowym systemie.

Jeśli jesteśmy na starym - trafiamy pod adres https://www.orange.pl/zaloguj.phtml

Jeśli mamy już NMO - trafiamy do https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie

Przed chwilą wykonałem 10 prób zalogowania do NMO pod rząd i wszystkie zakończyły się powodzeniem. Nie mogę potwierdzić błędu, ale gdy następnym razem wystąpi u Ciebie - nie zamykaj od razu strony - zamiast tego skopiuj adres strony (url) i wklej tutaj - to pomoże zlokalizować przyczynę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Błąd podczas logowania do NMO

@DawidOrange, a jak wchodzisz przez adres www.orange.pl/zaloguj.phtml

2018-04-18.png

to też masz ten błąd? U mnie go nie ma.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Błąd podczas logowania do NMO

Dobre pytanie @Anonim 🙂


Może to tylko chwilowa sytuacja @DawidOrange? Zaskoczony mężczyzna


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Błąd podczas logowania do NMO

Nadal brak możliwość zalogowania się do NMO.

Anonim

Nie dotyczy

Błąd podczas logowania do NMO

@DawidOrangeA czy wysyciłeś pliki cookies ? 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Błąd podczas logowania do NMO

@Anonim

Oczywiście.

Anonim

Nie dotyczy

Błąd podczas logowania do NMO

Anonim

Nie dotyczy

Błąd podczas logowania do NMO

@DawidOrangeWidzę w innym temacie że zalogowałeś do NMO czy mi się tylko zdaje ?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Błąd podczas logowania do NMO

@Anonim
Wczoraj udało mi się zalogować z twojego linka.Dzięki

@Artur @Wiktor
Trzeba naprawić ścieżkę logowania do NMO.

1.Wchodząc na www.Orange.pl i klikając zakładkę Zaloguj wyświetla nam się ta strona

Podaj login lub nr usługi.png
I właśnie ta strona po wpisaniu danych weryfikuje czy jesteśmy już zmigrowani do NMO czy nie.Jeśli nie jesteśmy to po wpisaniu danych otwiera się Stare Mój Orange i problemu nie ma.

Jeśli jesteśmy zmigrowani jest problem.Raz po wpisaniu danych na tej stronie co wyżej jest błąd.A raz przechodzi do tej strony i po wpisaniu hasła jest ok i logujemy się do Nowego Mój Orange.

Zaloguj się.png

 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Błąd podczas logowania do NMO


@DawidOrange napisał:
Pokaż szczegóły
(...)

 

1.Wchodząc na www.Orange.pl i klikając zakładkę Zaloguj wyświetla nam się ta strona

I właśnie ta strona po wpisaniu danych weryfikuje czy jesteśmy już zmigrowani do NMO czy nie.Jeśli nie jesteśmy to po wpisaniu danych otwiera się Stare Mój Orange i problemu niema.

 

Jeśli jesteśmy zmigrowani jest problem.Raz po wpisaniu danych na tej stronie co wyżej jest błąd.A raz przechodzi do tej strony i po wpisaniu hasła jest ok i logujemy się do Nowego Mój Orange.


Dzięki @DawidOrange, że to sygnalizujesz 🙂

Po aptekarsku Emotikon: Język dopytam:

  • Raz po wpisaniu danych na tej stronie co wyżej jest błąd - chodzi o ten widok?
  • A raz przechodzi do tej strony i po wpisaniu hasła jest ok i logujemy się do Nowego Mój Orange. - czyli do jakiej strony? Zaskoczony robot