Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana hasla w Nowym Mój Orange - "rozwalający" komunikat


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana hasla w Nowym Mój Orange - "rozwalający" komunikat

► Wątek został wyodrębniony z tematu Logowanie do NO - Moderator Wiktor ◄

 

Chcę zmienić hasło teraz w NMO i tekst mnie rozwala, normalnie parodia i nagroda bubel roku dla programisty, który takie coś stworzył. 

 

Nie udało się zresetować hasła

Hasło nie różni się wystarczająco od poprzedniego

 

Kolejna sprawa chce usunąć konto, aby ustawić nowe hasło na nowym koncie i nie można tego zrobic od ręki, bo po raz kolejny ktoś wpadł na pomysł, aby konta usuwać po paru dniach. 

 

 

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana hasla w Nowym Mój Orange - "rozwalający" komunikat

To normalne zasady bezpieczeństwa. W dużej liczbie korporacji to standard na dziś.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana hasla w Nowym Mój Orange - "rozwalający" komunikat

U innych operatorów nie ma tego problemu dlatego nie wiem o jakich korpo piszesz.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana hasla w Nowym Mój Orange - "rozwalający" komunikat

Co do zmiany hasła na moje szczęście nie zauważył, że można zmienić hasło na podobne przez opcję "Przypomnij hasło"...

Propozycja.jpg

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana hasla w Nowym Mój Orange - "rozwalający" komunikat

Mówię o wewnątrzpracowniczych systemach a nie klienckich. Tu dla niektórych będzie śmieszne. Ale czy bezpieczne?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana hasla w Nowym Mój Orange - "rozwalający" komunikat

Jak już wyżej wspomniałem można obejść problem hasła. Co do usuwania konta po 10 dniach wrzuciłem w Pomysły Emotikon: Szczęśliwy

 

Pokaż szczegóły
Podobno chcesz usunąć swoje konto Mój Orange? Przemyśl jeszcze swoją decyzję. Konto oczywiscie usuniemy w ciągu 10 dni. Jeśli jednak zmienisz zdanie, wystarczy że zalogujesz się do swojego konta i w zakładce "zabezpieczenia" anulujesz zlecenie jego usunięcia.

Ps.

@Piotrekk85,  wskakuj na PRIV chce pogadać o IEM.Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana hasla w Nowym Mój Orange - "rozwalający" komunikat

Moim zdaniem jest prawidłowo, nie powinno być zmian od ręki, kilka dni zwłoki, jakby kto bez uprawnień chciał konto przejąć to jest utrudnienie, tak poza tym można to od ręki zrobić kontaktując się z Orange, lub opcja z przypominaniem hasła, aż dziw że "Specjalista" taki "Temat" zakłada.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana hasla w Nowym Mój Orange - "rozwalający" komunikat

@Anonim, bo specjalista wie czego chce i chciał usunąć konto bez zabawyEmotikon: Szczęśliwy

Temat został przeniesiony przez moderatora, a nie założony, można lepiej doczytać.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana hasla w Nowym Mój Orange - "rozwalający" komunikat

@Ron problem banalny, fakt że przeniesienie tego przez Moderatora mi umknął, teraz wypada sobie dać rozwiązanie 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana hasla w Nowym Mój Orange - "rozwalający" komunikat

Co do innych pomysłów na hasło to nie wiem na ile Orange pójdzie nowocześnie bo u mnie w pracy wg nowej polityki haseł:
- zmiana hasła co 30 dni
- zmiana hasła maksymalnie raz dziennie
- skomplikowanie - 3 znaki specjalne, 3 cyfry i 5 liter
- zmiana haseł możliwa tylko z uprawnionych "komputerów" 🙂

Klienci chyba tego nie przeżyją, więc chyba niedługo będzie za dużo zabezpieczeń. Lepiej robić weryfikację na sms/push jeśli ktoś chce być bezpieczny. A jak nie, to może logowanie zdjęciem jak na fb?

 

edit: a może w końcu będzie mobile connect?