Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgoda-spis telefoniczny

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny

W NMO

Moje aktywne pakiety i usługi
Zgoda - Spis telefoniczny (status-włączony), mimo wielokrotnej dezaktywacji na tel. stacjonarnym. W ustawieniach jest tak samo. Natomiast w ostatniej zakładce Zgody, wszystko jest ok (nie wyraziłem zgód na żaden telefon). Zgłoszenia nie skutkują.

zgoda.PNG

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Zgoda-spis telefoniczny

Ale ja nie piszę o zakładce 'Opcje usługi', tylko o zakładce 'Status usługi' i znajdującym się tam przycisku. To tam właśnie powinno dać się wyłączyć zgodę 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

24 ODPOW. 24

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zgoda-spis telefoniczny

Udzielenie zgody jest dobrowolne. Brak zgody nie wpłynie negatywnie na warunki świadczenia przez nas usług, jednak w niektórych ofertach udzielenie zgody skutkuje przyznaniem rabatu na abonament za świadczone usługi, co jest wskazane w regulaminach tych ofert.

@Anonim 

Nie udzielałeś wcześniej żadnych zgód w przypadku  rabatów na abonament etc ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zgoda-spis telefoniczny

Zgoda na spis nie jest wymaga do rabatów.

Usługa zgoda spis jest włączona na telefonie analogowym. Status włączony nie oznacza zawsze że numer jest we wpisie. W parametrach tej usługi i reszcie zakładek są wiążące informacje.

Niestety to pewna zaszłość historyczna, a telefony analogowe pewnie za kilka lat będą wycofane, więc na zmianę tego stanu bym nie liczył.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zgoda-spis telefoniczny

Tak mi jakoś zaświtało @Piotrekk85  kiedy jeszcze byłam w TP  ( późniejszy Orange )  to był w spisie mój numer telefonu, no i temu mi się toto skojarzyło.

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny

@wscieklaewka , przy pierwszym analogowym byłem ujęty w spisie i tę książkę do dzisiaj mam. Ale jak byłem nękany nawet w nocy, to wnioskowałem o zmianę numeru, z jednoczesnym zastrzeżeniem. Jednak to nie działa idealnie...bo zawsze ktoś palnie...że system wylosował ten numer, zaś operator nic nie może. Tylko kasiora musi się zgadzać. Biedni Ci konsultanci, co "świecili" przede mną swoimi oczami.

@Piotrekk85 , chyba by musieli tę miedź odkopać, co w nią zainwestowali, to zlikwidują.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zgoda-spis telefoniczny

Wierzę Ci @Anonim  bo sama to przerabiałam 😞

A moja siostra to dopiero przezywała horror z tymi nękaniami, i obie zrezygnowałyśmy ze stacjonarki - właśnie z tego powodu Emotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Zgoda-spis telefoniczny

Ale jak - powiedzmy - teraz wyłączysz tę zgodę, to ona nie zmieni statusu na 'Wyłączony'? Emotikon: Zaskoczony

Zgoda - spis telefoniczny (status).JPG

Możesz to przetestować?

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny

@Wiktor , no właśnie że nie można. Specjalnie nie zmieniłem daty modyfikacji, bo to trwa i trwa ten błąd. Wszystko, czym mogę zarządzać na koncie, podlega zmianie, a tu nic się nie dzieje. Jeszcze nie obczaiłem, co powoduje, że nie można łotra ruszyć.

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny


@Piotrekk85napisał(-a)
Usługa zgoda spis jest włączona na telefonie analogowym. Status włączony nie oznacza zawsze że numer jest we wpisie. W parametrach tej usługi i reszcie zakładek są wiążące informacje.

Zacytuję ten wpis bo chyba wyjaśnia wszystko @Anonim , niepotrzebnie nerwy szarpiesz 😉

Jeśli w zgodach masz to na nie, to nie będzie cię w żadnym spisie telefonów.

Dopiszę, to co na zrzucie @Anonim to relikt przeszłości, dlatego tego nie można wyłączyć., tą usługę trzeba by ukryć przed abonentem, nic nie wnosi do nowych usług, powoduje tylko niepotrzebny zamęt.

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny

@Anonim , jeżeli szarpię nerwy, to chyba komuś. Ja twierdzę, że jeżeli jakiś element widnieje i zarządzanie tam jest, to może spytam wprost. Po co to jest, skoro nie jest wiążące? Ja nie piętrzę ilości problemów, które może sobie każdy poszukać, o ile ma sporo usług, a nie jedną i w dodatku prepaid. A po drugie, ilu userów ma ochotę użerać się z czymś, co nie działa? Też tak potrafię...przekonasz się. Niech się inni "szarpią" Emotikon: Język Zresztą, nie włażę z buciorami tam, gdzie sam nie potrafię to sprawdzić.