Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgoda-spis telefoniczny

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny

@Anonim  kilka usług jest takich z poprzedniej epoki, NMO większej części już nie pokazuje, teraz tego nie wrzucę, bo sporo czasu by szukanie zajęło, zasada prosta, jak coś nie idzie obsłużyć, to po prostu nie działa, bugu nie ma w NMO, po prostu niepotrzebnie wyświetla się to na koncie MO.

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny

@Anonim, byłeś testerem bety?

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim, byłeś testerem bety?


Nie byłem, ale wiem sporo o NMO i MO 😉

Tak zza kurtyny niedostępnej dla zwykłych użytkowników konta MO i NMO 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny


@Anonimnapisał(-a)
@Anonim, byłeś testerem bety?

Nie byłem, ale wiem sporo o NMO i MO 😉

 

Tak zza kurtyny niedostępnej dla zwykłych użytkowników konta MO i NMO 😉

@Anonim , ja nie byłem nigdy za kurtyną, ale wiem, że sporo rzeczy ma wspólny mianownik z obydwoma. Tylko, że testując na posiadanych moich usługach, do tej pory wyłapuję błędy w działaniu. Nie dalej, jak przed momentem sprawdzałem, i kopara Ci opadnie. Powiadasz, że archaiczne rzeczy przedstawiam. To jakim magicznym cudem to zadziałało?

NIE.PNGStatus zgody.PNG3 zmiany.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny

Nie będę w to wnikać, znaczy się zdublowana usługa na zgody, jak to się da wyłączyć, to fajnie, ale tak poza tym, jeśli jedna zgoda na tak, druga na nie, to ta na nie jest wiążąca (ważna), ale nie licz że nr nie wypłynie, bo większość wypływa, tak czy siak będą dzwonić z reklamami, nawet bez tego dzwonią, zwrot o wylosowaniu numeru i RODO załatwione.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10915
  • 150

Zgoda-spis telefoniczny


@Anonim napisał:
Pokaż szczegóły
@Wiktor , no właśnie że nie można. Specjalnie nie zmieniłem daty modyfikacji, bo to trwa i trwa ten błąd. Wszystko, czym mogę zarządzać na koncie, podlega zmianie, a tu nic się nie dzieje. Jeszcze nie obczaiłem, co powoduje, że nie można łotra ruszyć.

A możesz napisać jaki to błąd?

Klikasz w:

Zgoda - Spis telefoniczny.JPG

 

I jaki błąd się pokazuje?

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny

Nie wiem @Wiktor , czy ja dobrze kumam, czy niejasno pokazałem na screenie (na czerwono mój nadpis).

Zgoda na tak i włączona (kwadrat zielony). Po wczorajszym podglądzie kwadrat włączony na zielono i rozwinięcie zgody na nie. Sorki, data modyfikacji niezmienna (data), czyli że coś "przeskoczyło", bo jest komunikat ze screena (zobacz).


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10915
  • 150

Zgoda-spis telefoniczny

Ale ja nie piszę o zakładce 'Opcje usługi', tylko o zakładce 'Status usługi' i znajdującym się tam przycisku. To tam właśnie powinno dać się wyłączyć zgodę 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zgoda-spis telefoniczny

No właśnie @Wiktor , tego przycisku z wyłączeniem nie miałem wczoraj. Chyba że dzisiaj jest...zaraz spojrzę. Coś mi się wydaje, że @Anonim ma rację z archaicznością, bo albo powinna być zdjęta i zostawione tylko w zakładce Zgody na tak lub nie, albo szukamy przyczyny, czemu ja mam tak,a Ty inaczej.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10915
  • 150

Zgoda-spis telefoniczny

to czekam na sprawdzenie

 

myślę, że akurat tę zgodę mamy podobną (pod względem dostępnych przycisków)

 

co do powielania zgód... To nie jestem pewien, czy to co jest zawarte w zakładce 'Zgody' w 100% oznacza dokładnie to, co jest zawarte w zakładce 'Pakiety i usługi'. Ale nie przeczę, że istnienienie 😉 obydwu w różnych zakładkach może przyprawiać o zawrót głowy Emotikon: Język, nie wspominając o oczopląsie 😄