Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście do NMO z nrem na kartę - czy konieczna jest weryfikacja esemesowa?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Przejście do NMO z nrem na kartę - czy konieczna jest weryfikacja esemesowa?

w Windows 10 nic nie instalujesz żadnej aplikacji po prostu wpinasz do USB i po chwili w prawym dolnym rogu (po wykryciu urządzenia)  masz dostępną sieć WIFI i wtedy kikasz połącz i to tyle

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Przejście do NMO z nrem na kartę - czy konieczna jest weryfikacja esemesowa?

Ale powinna być aplikacja (za pierwszym razem uruchamiana), powinna być też na USB w modemie widoczna jako dysk wymienny.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Przejście do NMO z nrem na kartę - czy konieczna jest weryfikacja esemesowa?

tłumaczę i objaśniam jeszcze razEmotikon: Zaskoczony !!! Windows 10 instaluje TYLKO STEROWNIKI URZĄDZENIA nie aplikację!!! (bez zbędnych śmieci programowych)

myślę że na mój problem z aktywacją do Orange wreszcie odpowie moderator... Orange !!!

Anonim

Nie dotyczy

Przejście do NMO z nrem na kartę - czy konieczna jest weryfikacja esemesowa?

@poznanski, wal śmiało z problemem do @Artura. Nie gryzie, tylko Jego pupilEmotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Przejście do NMO z nrem na kartę - czy konieczna jest weryfikacja esemesowa?

Za pierwszym razem (to mógł być inny komp) trzeba skonfigurować apn/punkt dostępu. Różniej można jej nie używać. Jeśli apki nie ma na pamięci wewnętrznej, to trzeba poszukać na stronie producenta lub napisać na wsparcie Huawei.

Brandowana wersja jest tu http://www.orange.pl/im_b2c.phtml;osid=BE296774EBF827E799BEC0328984447C.ocpwww709?tab=plainhtml&sele... choć trzeba ją odpalać w trybie zgodności.

Niebrandowane i inne softy można poszukać w necie.

Na dziś na prepaidzie nie ma opcji na migrację na prepaidzie bez smsa.

Ew. na jakimś smartfonie pobierz aplikację mój Orange i tam korzystaj logując się starymi danymi.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10938
  • 150

Przejście do NMO z nrem na kartę - czy konieczna jest weryfikacja esemesowa?

@poznanski

wydaje mi się, że w temacie już padła przydatna podpowiedź :).

Dlatego poproszę Cię jeszcze o rozważenie poniższego Emotikon: Mrugający:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.