Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej

Po pełnym logowaniu, na moment pokazuje się i znika to okienko. Zawsze aplikacja otwiera mi usługę tv, ale to mało istotne. W/w okienko pojawia się i znika także po oznaczeniu i przejściu do usługi stacjonarnej. Jeżeli jest to błąd, albo cel perspektywiczny, to chociaż proszę się temu przyjrzeć.

1 dodaj karte.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej

Wyżej chciałem wywołać Miśka... Ale opatrzenie otagawałem Ciebie @Anonim Emotikon: Bardzo szczęśliwy.

Nieistotne! Ważne, że dzięki Wam wiem już o co cho Emotikon: Mrugający... Ja również przez weekend wykonałem kilka testów i potwierdzam, że u mnie występuje to samo "zjawisko" na kontach usług stacjonarnych.

 

Także ten - zgłoszę to do osób pracujących nad rozwojem apki Szczęśliwy robot. (Zapewne to nie jest jakiś krytyczny, ważny błąd - raczej zakwalifikowałbym go do estetycznych). Zobaczymy jak poprawka wyjdzie w praniu Emotikon: Bardzo szczęśliwy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej

Czy ktoś, kto posiada usługę tv i ma apkę może potwierdzić występowanie podobnych rzeczy?
@Anonim, @mabud73?

Anonim

Nie dotyczy

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej

@Wiktor, wywołałeś mnie, więc to się tak objawia, jak w pierwszym poście. Nie tylko na tv, ale i na stacjonarce.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej

Zgadza się...u mnie pojawia się i znika tak szybko, że nie mogę zrobić zrzutu. Później są normalne "kafelki" ... @Anonim, a próbowałeś zamknąć appkę na innej usłudze? U mnie otwiera się na ostatnio otwartej...

Edit: potwierdzam też że występuje to tylko na wszystkich usługach stacjonarnych...na pozostałych jest ok 😉
Anonim

Nie dotyczy

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej


@mabud73napisał(-a)
Zgadza się...u mnie pojawia się i znika tak szybko, że nie mogę zrobić zrzutu. Później są normalne "kafelki" ... @Anonim, a próbowałeś zamknąć appkę na innej usłudze? U mnie otwiera się na ostatnio otwartej...

Edit: potwierdzam też że występuje to tylko na wszystkich usługach stacjonarnych...na pozostałych jest ok 😉

@mabud73, bez względu na której usłudze się wyloguję, to otwieranie jest zawsze na tv, z wcześniejszą, chytrą i szybką podstroną, którą uchwyciłem nie raz. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej

Widocznie u Ciebie jest to spowodowane kolejnością rejestrowania usług i wylogowaniem z apki...u mnie aplikacja jest cały czas zalogowana i myślę że z tego powodu pozostaje na usłudze którą ostatnio przeglądałem...
Anonim

Nie dotyczy

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej

@mabud73, raczej to drugie jest powodem pokazywania tv, bo nie mam w zwyczaju pozostawiać drzwi otwartych na ościeżEmotikon: Mrugający Pierwsza zarejestrowana to stacjonarka i z niej jest start.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej

Wyżej chciałem wywołać Miśka... Ale opatrzenie otagawałem Ciebie @Anonim Emotikon: Bardzo szczęśliwy.

Nieistotne! Ważne, że dzięki Wam wiem już o co cho Emotikon: Mrugający... Ja również przez weekend wykonałem kilka testów i potwierdzam, że u mnie występuje to samo "zjawisko" na kontach usług stacjonarnych.

 

Także ten - zgłoszę to do osób pracujących nad rozwojem apki Szczęśliwy robot. (Zapewne to nie jest jakiś krytyczny, ważny błąd - raczej zakwalifikowałbym go do estetycznych). Zobaczymy jak poprawka wyjdzie w praniu Emotikon: Bardzo szczęśliwy.

Anonim

Nie dotyczy

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej


@Wiktornapisał(-a)

Nieistotne! Ważne, że dzięki Wam wiem już o co cho Emotikon: Mrugający... Ja również przez weekend wykonałem kilka testów i potwierdzam, że u mnie występuje to samo "zjawisko" na kontach usług stacjonarnych.

 

Także ten - zgłoszę to do osób pracujących nad rozwojem apki Szczęśliwy robot. (Zapewne to nie jest jakiś krytyczny, ważny błąd - raczej zakwalifikowałbym go do estetycznych). Zobaczymy jak poprawka wyjdzie w praniu Emotikon: Bardzo szczęśliwy.


@Wiktor, sam jestem ciekaw, co za tym uchwyconym kadrem się kryje. Chyba nie powiesz mi, że to chochlik. A może podpytaj o konkrety? Raz chciałem kliknąć, ale nic z tego nie wyszło. Znika i jużEmotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Dodawanie karty & przywracanie ustawień strony głównej


@Anonim napisał:

(...) sam jestem ciekaw, co za tym uchwyconym kadrem się kryje. Chyba nie powiesz mi, że to chochlik. A może podpytaj o konkrety?

To klasyczny bug Emotikon: Język. O co tu dopytywać? Koń jaki jest, każdy widzi Emotikon: Mrugający

 

 

Raz chciałem kliknąć, ale nic z tego nie wyszło. Znika i jużEmotikon: Język

Nie da się w to kliknąć, a przez to również niczego zainicjować. Dlatego taka sytuacja jest nieszkodliwa Emotikon: Szczęśliwy.