Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArturna początku roku nie miałem dostępu do apki bo pokazała mi się grafika Prowadzimy Prace Techniczne ale strona była całkowicie dostępna


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prace planowane na Mój Orange

@Venomoth3 jakość nocy na początku roku były że dwie przerwy techniczne, ale do wczoraj Mój Orange działało prawidłowo. Teraz trzeba czekać do poniedziałku.

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Niestety przerwy są i nic się na to nie poradzi. Jeśli dla kogoś pilnym tematem jest ważność pakietów warto to monitować na bieżąco. Z tego co kojarzę krótkim kodem można sprawdzić. 

 

Ja u siebie bym temat przegapiła bo północy był ważny pakiet zebranych przeze mnie 177 GB. Oczywiście była o tym wiadomość w poniedziałek, ale jakoś przegapiłam w apke już jakiś czas nie patrzyłam. 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prace planowane na Mój Orange

Problemy techniczne apka Mój Orange:

Screenshot_20220208-012447.png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

@Anonim Problem wciąż nie rozwiązany z powiadomieniami gdyż myślą że w nocy zazwyczaj myszy śpią to po co informować. 

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@Venomoth3  tak jest właśnie, masz spać w nocy 😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

@Anonim Przy takim zebranym pakiecie niemal bym nie patrzył do apki


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange


@Rafałnapisał(-a)

@Misiek62 Na ten moment temat przyklejam najwyżej jak się da w Mój Orange:) Jak tylko będziemy mieć informację o pracach planowych na portalu, zaktualizujemy ten wpis. Nasz Orange działać będzie 🙂


@Rafał , czy aby na pewno tak jest?😀 Pamiętam, jak @Piotrekk85  dosyć często był pierwszy do komunikowania Społeczności o grzebanku😁


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

Grzebku jest prawie co tydzień to już nuda 🥱

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange


@slav72napisał(-a)

Tym razem do mnie też doszło to powiadomienie, tylko piszą że raz w miesiącu, a przerwy zdarzają się częściej niż raz w miesiącu (co oni stale grzebią, tym bardziej że kilka dni temu była aktualizacja 🤔). W porównaniu do apki konkurencji (tam w tym roku były cztery przerwy techniczne) dziwne to trochę.


@slav72 , przestudiowałem 3/4 wszystkich powiadomień i zaledwie kilka z nich pochodzi od moderatorów. Reszta, to zasługa forumowiczów. Pałeczkę po @Piotrekk85  przejął @ketrasaArtur  i to od niego jest najwięcej info. Teraz widzę Twoją aktywność. "Jadę" do końca, bo jak na razie, to 2020 był najbardziej "grzebany"😊