Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Prace planowane na Mój Orange

@bronzub obecnie nie dostałem żadnej informacji o grzebaniu w Mój Orange. Kilka razy na problemy techniczne trafiłem w nocy. Jeżeli w lutym będzie planowana przerwa techniczna, to standardowo popadnie na mój okres rozliczeniowy, czyli w następny weekend, ale w tygodniu będzie informacja o planach.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur , gro Twojego info, uchroniło niejednego forumowicza NO od niespodzianek. @Rafał miał słomiany zapał, a @Wojciech rozbudził nadzieję na oznajmianie o każdych pracach. Dzięki @ketrasaArtur  za zaangażowanie. Sprawdziło się słynne "nie chcem, ale muszem". Oczywiście, Ty o tym nie wiedziałeś, lecz życie to najlepszy scenarzysta😊 Wybrało za Ciebie😀


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10914
  • 64

Prace planowane na Mój Orange


@bronzub napisał(-a)

 @Wojciech rozbudził nadzieję na oznajmianie o każdych pracach


Niestety nie będę mógł tego robić, ale na forumowiczów (i powiadomienie z apki 😁) zawsze można liczyć 😉

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Mi Mój Orange normalnie działa (wczoraj też). Za szybko na takie grube zamiany. Chyba, że coś u części się zmienia.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange


@Wojciechnapisał(-a)

@bronzubnapisał(-a)

 @Wojciech rozbudził nadzieję na oznajmianie o każdych pracach


Niestety nie będę mógł tego robić, ale na forumowiczów (i powiadomienie z apki 😁) zawsze można liczyć 😉


@Wojciech , to akurat potrafię zrozumieć. @Rafał  jednak też ją rozbudził, a ja dla potomnych ją "wskrzesiłem". Jak widać, priorytet ma bardzo niski...poniżej dolnej belki...żartowałem😂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Prace planowane na Mój Orange

Od wczorajszego wieczoru nie ma dostępu do apki Mój Orange. Wyświetlany jest komunikat:

Screenshot_2022-02-28-09-42-18-256_pl.orange.mojeorange.jpg


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Prace planowane na Mój Orange

cytując klasyka - u mnie działa 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur  a to dziwne "dziwy" u Ciebie, gdyż u mnie, tak jak u @spiro  apka jak działała wczoraj i dzisiaj w nocy tak działała dziś rano i teraz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Prace planowane na Mój Orange

@slav72 @spiro sprawdziłem inne konta, do których mam dostęp. Okazuje się, że tylko moje konto Mój Orange nie działa. Nawet konsultant nie może sprawdzić mojego konta. Zgłoszenie zrobione, jutro ma być sprawa wyjaśniona.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur , a Ty wogóle aktualizujesz, czy chcesz działać na starszych wersjach? Bo jak tak, to będziesz doświadczał "zajawek"😊