Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podwójne wpisywanie e-mail

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Podwójne wpisywanie e-mail

@Bartłomiej  na portalu jest https://www.orange.pl/zaloguj.phtml, (ups już nie działa), więc nie ma problemu, tylko www.orange.pl/twojekonto  link działa, jakby jakieś czary na portalu 😄


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Podwójne wpisywanie e-mail

@Anonim powielam pytanie - w którym miejscu?

 

Po przejściu na portal orange.pl kliknięcie w pozycję "zaloguj" kieruje na właściwy adres, pytanie brzmi - gdzie ten z macierzystego wpisu w temacie został odnaleziony.

Anonim

Nie dotyczy

Podwójne wpisywanie e-mail

@Bartłomiej  musiałem przeczyścić przeglądarkę, teraz jest jak trzeba, stary link nie działa, nowy tylko działa i @ + hasło do Nowego Mój Orange wchodzę >> twoje konto. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Podwójne wpisywanie e-mail

W komórce link z pierwszego posta działa. 

Screenshot_2020-10-16-13-06-31-786_com.android.chrome.jpg


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Podwójne wpisywanie e-mail

Problem na pewno wyniknął z tego że ZAWSZE na wszelkie ważne strony wchodzę z zakładek (dla bezpieczeństwa) i jak widać miałem nieaktualny link 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Podwójne wpisywanie e-mail

albo "działał" z cache 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Podwójne wpisywanie e-mail

@Bartłomiej  może i  tego adresu na portalu nie ma, ale tak jak pisze @Zeusek  niektórzy mają zapamiętane... generalnie, zrobiłem próbę na laptopie, gdzie raczej nie logowałem się z tego adresu, i podobnie jak w telefonie oraz podobnie jak Zeusek, z tego pierwszego adresu musiałem dwa razy podać e-maila, a przy wpisaniu numeru telefonu Zrzut ekranu 2020-10-16 131446.png dostałem taki ekran:

Zrzut ekranu 2020-10-16 131544.png


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Podwójne wpisywanie e-mail

@Misiek62 rozumiem ten dyskomfort - nie mniej jednak nie jest to odnośnik jaki występuje na portalu - a to że jeszcze funkcjonuje i terminuje konieczność ponownego wpisania adresu e-mail (dla nowego konta MO) - zostało zgłoszone.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Podwójne wpisywanie e-mail

😉 @Bartłomiej  ja nie mam dyskomfortu, bo nie loguję się z zakładki... ale czy są odrębne linki do tych "starych" usług, które pokazałem na zrzucie? czyli telewizja tu i tam, halo granie itd.? Do Mulitboxa jest w stopce strony.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Podwójne wpisywanie e-mail

@Misiek62 TV tu i tam jest usługą wygaszoną (odnośnika w zasadzie nie powinno tam być - wysłałem do sprawdzenia)

halo granie dla nowego MO jest w apce i na www w usługach dodatkowych