Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ostrzeżenie przed fałszywą reklamą.

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Ostrzeżenie przed fałszywą reklamą.

Czy adres e-mail no-reply@orange.com

Należy do sieci Orange?

Pytam dlatego że dostalem maila w którym mam potwierdzić konto do wysyłania dokumentów elektronicznych,faktur itp

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Ostrzeżenie przed fałszywą reklamą.

No to po kolei Bardzo szczęśliwy mężczyzna:

  • no.reply.info.Orange@orange.com → e-maile systemowe związane z obsługiwaną sprawą, np. potwierdzenie przyjęcia reklamacji
  • no-reply@orange.com [widać: Płatności Orange] → e-maile systemowe o płatnościach za usługi stacjonarne (przed i po terminie)
  • noreply@orange.pl → e-maile systemowe o płatnościach za usługi mobilne (przed i po terminie)
  • rejestracja@orange.com → e-maile systemowe związane z rejestracją konta na starym Mój Orange (czyli wtedy, gdy przy rejestracji podaje się nr usługi)

 

@Janhalb,

e-mailami systemowymi z adresu e-faktura@pl.orange.com przychodzą faktury 🙂

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ostrzeżenie przed fałszywą reklamą.

Tak.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Ostrzeżenie przed fałszywą reklamą.

A jaka jest różnica między adresemi e-mail

 no.reply.info.Orange@orange.com 

 

 

 no-reply@orange.com 

 

 

 noreply@orange.pl 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Ostrzeżenie przed fałszywą reklamą.

Ja bym taki szybki nie był. Może sprawdź najpierw dokładnie całe nagłówki wiadomości - z jakiego adresu NAPRAWDĘ wysłano maila.

 

Wszystkie maile orange, z których kiedykolwiek coś dostawałem, mają po @ albo orange.pl albo pl.orange.com


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Ostrzeżenie przed fałszywą reklamą.

Gdybym nie miał jakis dziwnych mysli w tym kontekście,to nie pisalbym tutaj

Dla mnie też jest dziwne to ze adres e-mail konczy sie @com zamiast @Pl

Sprawdzilem nagłówki i wrzuce tutaj fragment

 

 

 

 Authentication-Results: spf=pass (sender IP is 212.160.172.10) smtp.mailfrom=orange.com; outlook.com; dkim=none (message not signed) header.d=none;outlook.com; dmarc=bestguesspass action=none header.from=orange.com; Received-SPF: Pass (protection.outlook.com: domain of orange.com designates 212.160.172.10 as permitted sender) receiver=protection.outlook.com; client-ip=212.160.172.10; helo=mailin.tpsa.pl; Received: from mailin.tpsa.pl 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Ostrzeżenie przed fałszywą reklamą.

 rejestracja@orange.com 

A to adres e mail z którego dostalem odnośnie rejestracji 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Ostrzeżenie przed fałszywą reklamą.

No to po kolei Bardzo szczęśliwy mężczyzna:

  • no.reply.info.Orange@orange.com → e-maile systemowe związane z obsługiwaną sprawą, np. potwierdzenie przyjęcia reklamacji
  • no-reply@orange.com [widać: Płatności Orange] → e-maile systemowe o płatnościach za usługi stacjonarne (przed i po terminie)
  • noreply@orange.pl → e-maile systemowe o płatnościach za usługi mobilne (przed i po terminie)
  • rejestracja@orange.com → e-maile systemowe związane z rejestracją konta na starym Mój Orange (czyli wtedy, gdy przy rejestracji podaje się nr usługi)

 

@Janhalb,

e-mailami systemowymi z adresu e-faktura@pl.orange.com przychodzą faktury 🙂