Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa Czat z doradcą Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa Czat z doradcą Orange

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam. Nie działa mi chat z doradcą Orange na aplikacji mój Orange. Pojawia się tylko biały ekran. Na poprzednim telefonie dzialalo bez zarzutów. Obecnie mam Xiaomi mi a1 i nie działa. Można to jakoś naprawić? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nie działa Czat z doradcą Orange

Dzięki @Aneta94, @Anonim, @Jarek, @Anonim, @Matt55 za sygnał w tej sprawie 🙂

Już nasi informatycy pracują nad tym...

 


@Aneta94 napisała:

Nie mam dostępu do komputera do czwartku 😥 czyli z telefonu nic nie zdziałam. Poczekam może apkę w tym czasie Orange naprawi 😊


Z poziomu telefonu (na stronie) też można by było otworzyć okienko z czatem. Najwygodniej - gdy mamy już dostęp do nowego MO Szczęśliwy robot. Wtedy wielkość strony automatycznie dostosowuje się do przeglądarki na smartfonie.

Inaczej sytuacja wygląda, gdy mamy jeszcze dostęp do starszej wersji MO. Wtedy na początek trzeba w ustawieniach przeglądarki wybrać odpowiednią opcję [przykład dla Google Chrome]. Gdy już mamy wersję desktopową MO - bierzemy się po zalogowaniu za okienko z czatem Szczęśliwy robot. (Uwaga: nawigacja na takiej stronie może być dość niewygodna Obojętny robot).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Nie działa Czat z doradcą Orange

Obecnie to Mój Orange na telefonie wale mi nie działa, po aktualizacji do 4.4 jest gorzej niż wcześniej, chat masz też na www MO @Aneta94.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nie działa Czat z doradcą Orange

Faktycznie, coś niedobrego dzieje się z aplikacją. Też mam biały ekran na 4.4 (po wybraniu kategorii)
Już to zgłaszam. Może @Wiktor będzie w stanie zgłosić to jakąś szybszą drogą?

do czasu rozwiązania, możesz wejsć na czata po zalogowaniu na stronie kontaktowej.

 

Screenshot_2018-07-09-21-06-39.png


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa Czat z doradcą Orange

Niestety ten formularz przez stronę nie działa. Nie mogę tam nic wpisac. Odnosi mnie linkiem do strony glownej gdzie na górze wyświetla przekierowanie do aplikacji Mój Orange 😕 


Screenshot_20180710-073510.png
Anonim

Nie dotyczy

Nie działa Czat z doradcą Orange

@Aneta94Mi się udało po zalogowaniu na Mój Orange ale na komputerze nie na telefonie.

 


Przechwytywanie.PNG


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa Czat z doradcą Orange

Nie mam dostępu do komputera do czwartku 😥 czyli z telefonu nic nie zdziałam. Poczekam może apkę w tym czasie Orange naprawi 😊


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Nie działa Czat z doradcą Orange

Mi również czat Orange przez apkę nie działa (biały ekran), jedynie w wersji w przeglądarce w telefonie lub komputerze na Orange.pl (po zalogowaniu). 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nie działa Czat z doradcą Orange

Dzięki @Aneta94, @Anonim, @Jarek, @Anonim, @Matt55 za sygnał w tej sprawie 🙂

Już nasi informatycy pracują nad tym...

 


@Aneta94 napisała:

Nie mam dostępu do komputera do czwartku 😥 czyli z telefonu nic nie zdziałam. Poczekam może apkę w tym czasie Orange naprawi 😊


Z poziomu telefonu (na stronie) też można by było otworzyć okienko z czatem. Najwygodniej - gdy mamy już dostęp do nowego MO Szczęśliwy robot. Wtedy wielkość strony automatycznie dostosowuje się do przeglądarki na smartfonie.

Inaczej sytuacja wygląda, gdy mamy jeszcze dostęp do starszej wersji MO. Wtedy na początek trzeba w ustawieniach przeglądarki wybrać odpowiednią opcję [przykład dla Google Chrome]. Gdy już mamy wersję desktopową MO - bierzemy się po zalogowaniu za okienko z czatem Szczęśliwy robot. (Uwaga: nawigacja na takiej stronie może być dość niewygodna Obojętny robot).

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa Czat z doradcą Orange

Mogę potwierdzić  że czat juz działa z przeglądarki wersji nawet nie trzeba się przełączać jak podał wyżej @Wiktor 
Screenshot_2018-07-12-09-14-31.png

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa Czat z doradcą Orange

Jutro sprawdzę, czy działa w aplikacji 😉 teraz się biały ekran już nie pojawia, ale wiadomo że godzina za późna. Dam znać ☺️