Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange się wysypał?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój Orange się wysypał?

Z drugiej strony konsultanci polecają sprawdzanie stanu konta, faktór, czy ustawianie usług na Mój Orange. 

Usługi na Mój Orange już od tygodnia nie działają. Da się sprawdzić, ale aktywacja już wywala błąd. Ciekawe, czy po usunięciu usterki będą działały?

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange się wysypał?

No tak, operator telekomunikacyjny. 

Ale jeśli ktoś ma np. usługi w Orange, tj. telefon i internet a do tego wystąpi u niego awaria, to musi zapłacić za zgłoszenie tej awarii tak na prawdę bo połączenie z infolinią kosztuje, tak samo aktywacje lub modyfikacje swoich usług - też kontakt z płatną infolinią. 

 

Na Mój Orange miałby dostęp do czatu, a tu częściej tego dostępu nie ma niż jest. 

 

Ja na prawdę nie chce nic sugerować, ale czy to nie jest celowe działanie Orange - takie porzucanie wsparcia tego systemu by jak najwięcej klient musiał robić na dodatkowo płatnej infolinii? 

 

Ja na szczęście mam numer w Plusie, to nie będę płacił za ich super obsługę złamanego grosza, ale zdecydowana większość takiego komfortu nie ma i zamiast zrobić coś bezpłatnie na Mój Orange to musi się kontaktować na infolinii. 

 

I takie coś jest chore, no ale jeśli Orange podchodzić do tego będzie tak jak do słynnego routingu, to nie ma co liczyć na poprawę stabilności MO. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Mój Orange się wysypał?

Widzę, że strona zaczęła działać. Natomiast w aplikacji jakieś herezje. Prosi mnie o logowanie, po czym twierdzi, że mój nr to nie komórka...

 

Edit:

Po przejściu dalej nie loguje mnie mailem, "wystąpił błąd".


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Mój Orange się wysypał?

ja mam ostatnio problem taki, że mnie samoczynnie wylogowuje i muszę za każdym razem się logować niezależnie od przeglądarki 😞


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Mój Orange się wysypał?

@Katani1 trwają już prace naprawcze - w ciągu max kilku godzin będzie OK.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Mój Orange się wysypał?

No to już jestem spokojny 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Mój Orange się wysypał?

Występują problemy z apką - problem winien zostać zażegnany w ciągu najbliższych kilku godzin.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Mój Orange się wysypał?

@Bartłomiej przy okazji zniknął mój problem z automatycznym wylogowywaniem 😄


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Mój Orange się wysypał?

@Bartłomiej no i gitara 😄