Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange nie działa


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Mój Orange nie działa

Co się dzieje z mój Orange nie mogę się do niego zalogować, zgłaszałem na czacie z konsultantem problem ale nie raczyliście rozwiązać problemu ani poinformować tylko zamknęliście zgłoszenie.

 

Loguję się na mój Orange i dostaję takie info

Zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange

Teraz Twoim loginem jest adres e-mail podany podczas rejestracji.

Ta informacja Ciebie nie dotyczy jeśli nie rejestrowałeś się do nowego Mój Orange. Dostęp do konta na dotychczasowych zasadach jest możliwy tylko w aplikacji Mój Orange po zalogowaniu się.

 

więc przechodzę do nowego Orange loguję się i po zalogowaniu

404
Strona, której szukasz 
nie istnieje

 

10 ODPOW. 10

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Mój Orange nie działa

Chodzi o Nowe Mój Orange, do którego logowanie możliwe jest za pomocą maila ?? Wyczyść cookies i jeśli to nie pomoże sprawdź na innej przeglądarce.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Mój Orange nie działa

Tak chodzi o Nowe Orange logowanie meilem.

Już to przerabiałem na każdej przeglądarce nie działa chrome, firefox, edge, ciasteczka też czyściłem.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange nie działa

Nowy Mój Orange działa, jeśli masz problem @pele to daj zrzuty z procesu logowania, login ukryj, @ musi być taki jak w systemie Konta Orange jest, inny wywali w kosmos proces logowania.

Loguję się na Mozilla FF i Opera tak na marginesie.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Mój Orange nie działa

@pele Szczęśliwy robot

jeszcze doprecyzuję to, o co już wyżej poprosił @Anonim - podaj link, z którego usiłujesz się zalogować zanim pojawia się 404.
Czy wcześniej z powodzeniem kiedykolwiek zalogowałeś się do nowego MO? (Zakładam, że konto na nowym MO już założyłeś).

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange nie działa

Obstawiam że proces zmiany starego Mój Orange do Nowy Mój Orange nie przebiegł pomyślnie, dlatego ten błąd, na czat wypada o tym porozmawiać @pele, tu możemy tylko doradzać, wszelkie sprawy dotyczące Konta, załatwia się z Operatorem, nie na Forum!


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Mój Orange nie działa

proszę na początku wyczyszczone w wszystko w przeglądarce

konto na nowym orange zakładałem jakiś czas temu na początku działało ale pewien czas nie korzystałem z tego. A jak przyszła konieczność to taki efekt już od ponad miesiąca.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange nie działa

Być może problem z kontem w Nowy Mój Orange, czat za darmo, wypada tam to wyjaśnić, tu tego nie załatwisz, nikt tu nie ma dostępu do twojego konta, jak jest (może być zawieszone), informacyjnie dam kontakt z Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Mój Orange nie działa

@pele

profeska! Emotikon: Szczęśliwy - jeśli chodzi o przedstawienie problemu.

Spróbuję podrążyć temat i dowiedzieć się czego nt. 404...

 


(...) nie mogę się do niego zalogować, zgłaszałem na czacie z konsultantem problem ale nie raczyliście rozwiązać problemu ani poinformować tylko zamknęliście zgłoszenie.

Kiedy powyższe  miało miejsce?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Mój Orange nie działa

Zgłaszałem problem na czacie i zgłoszenie widzę że zostało zamknięte nikt się ze mną nie kontaktował nie dostałem żadnej odpowiedzi. Zgłoszenie z dnia 26.02.2018 nr ********** ► nr zgłoszenia został ukryty - Moderator Wiktor ◄ data realizacji 28.03.2018 status zamknięte.