Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Straciłem możliwość zarządzania kontem.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Straciłem możliwość zarządzania kontem.

Straciłem możliwość zarządzania kontem. Mam kilka numerów. Straciłem możliwość zarządzania kontem. Najwyraźniej tych numerów mam za dużo. Jak będę mial jeden to będę pamiętał kiedy kończy się umowa. Druga sprawa, to login. Rejesrowałem się jeszcze za czasów Idei. Nie chcę tego loginu, bo mam już wersję skróconą. Nawet się mnie nie zapytano o login. Wyciągnięto z archiwum sprzed 20 lat.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Straciłem możliwość zarządzania kontem.

@anmar09 to co opisujesz odnosi się do Mój Orange  w starym serwisie, czy przymuszono Cię do przejścia do Nowego Mój Orange?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Straciłem możliwość zarządzania kontem.

@anmar09 to co opisujesz odnosi się do Mój Orange  w starym serwisie, czy przymuszono Cię do przejścia do Nowego Mój Orange?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Straciłem możliwość zarządzania kontem.

Nikt nie pytał czy chcę przejść. Przy kolejnym logowaniu po prostu miałem możliwość zalogowania się tylko w nowym serwisie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Straciłem możliwość zarządzania kontem.

@anmar09  rozumiem, że poza tym, że wyrażasz sprzeciw przeciwko przeniesieniu do Nowego Mój Orange, nie masz kłopotów z logowaniem się do tego nowego serwisu? Login, jak pisałeś "stary", to w rzeczywistości jest adres e-mai, który jako pierwszy został przypisany do Twojego konta abonenta w systemach Orange... Na swoim przykładzie wiem, że dla autentykacji ma znaczenie nawet sposób zapisu domeny w obrębie serwerów poczty @tlen - gdzie mogę logować się podając tylko przedrostek przed (małpa) a odbieram pocztę niezależnie od tego czy ktoś napisze "tlen.pl", czy "o2.pl"... cóż, akurat to uwarunkowanie ścisłego podawania w pierwotnym brzmieniu podanego adresu kontaktowego e-mail, do mnie przemawia, gdyż daje gwarancję że logowania dokonuje uprawniony użytkownik, czyli taka osoba która ma dostęp do danej skrzynki poczty itd. Skąd inąd wiem np. że w ramach poczty od onetu mogą być takie same "loginy" używane przez różne osoby, które założą odrębne konta poczty dla różnych, udostępnianych przez Onet rozszerzeń po małpie: "op.pl"; "poczta.onet.pl", "eu" i inne.