Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go

Według appki u mnie ta usługa jest "Aktywna"... ja nigdy jej nie aktywowałem, potwierdziłem że nie jest aktywowana - rozmowa na czacie... 

orange-tv.png

 

 

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go

@Misiek62, też to mam tak samo na smartfonie, ale jak rozwinąłem, korzystanie za 4,99 miesięcznie, po zainstalowaniu aplikacji Orange TV GO.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go

@Anonim  przecież @Misiek62 wyraźnie napisał "nie aktywowałem" i że zweryfikował na czacie - usługa nie jest aktywowana.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go

@Adept, nie w tym problem, że @Misiek62 nie aktywował, tylko że w widoku appki MO jest aktywna, czyli przekłamanie, albo kłamstwo...jak kto woli. U mnie też tak samo. Na smartfonie, aplikację Orange TV Go musisz zainstalować, a jak jej nie masz, to jak tak można? Poczytaj tu co piszą @Piotrekk85 i @dismayerEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go

@Misiek62

opisana tutaj przez Ciebie sytuacja została już przekazana do twórców :). Trwa wyjaśnianie przyczyn. Na innych niektórych kontach można też coś takiego dostrzec. Dzięki wielkie, że wychwyciłeś "tego Pinokia" :P!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go

@Wiktor  podzielą się z nami wynikami "śledztwa", czy po prostu gdy już znajdą buga, go usuną to puszczą aktualizację?


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go


Misiek62 napisał:

@Wiktor  podzielą się z nami wynikami "śledztwa", czy po prostu gdy już znajdą buga, go usuną to puszczą aktualizację?


Wydaje mi się, że raczej to drugie Szczęśliwy robot.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go

Czat już działa w aplikacji, czy potwierdzasz @Misiek62 ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go

ależ ja nie zgłaszałem problemu z czatem , tylko że appka wskazywała iż mam włączoną usługę tvgo, której nie aktywowałem... Zaraz zobaczę czy ta którą aktualnie używam pokazuje to samo. Korygowałem ingerencję autokorekty.

Jak widać na obrazku, nadal jest info, że usługa aktywna. 😞

large.png


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Mój Orange kłamie w kwestii aktywności usługi Orange TV Go

Nie wiem jak to przeczytałem, wybacz @Misiek62, zakryłem Twój id usługi i dopytam co w tej sprawie się dzieje, którą zgłosił @Wiktor i damy znać 😉