Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

Hej. Od czerwca walczę z Orange w sprawie nie działającego Mój Orange. Podczas logowania przenosi mnie do strony  https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-komorkowe-nju i pojawia się błąd "Ta strona nie istnieje, 404". Wpisuje poprawny adres https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-na-karte i nie widzę swoich numerów. Widzę puste pola z dziwnymi numerami. Nie mogę nic zrobić, tylko czat działa. Logując się przez appkę otrzymuje komunikat "daj nam chwilkę". I tak już kilka miesięcy. Robię zgłoszenia, po kilku tygodniach są zamykane i nikt tego nie naprawia. Na różnych telefonach, przeglądarkach, laptopach, ciągle to samo. Nie wiem, dlaczego przenosi mnie do błędnego linku nju, nagle od czerwca. Nie posiadam nju. Jestem wkurzony i załamany jednocześnie. Mam sporo neta i nie chce odchodzić od Orange, ale nic nie mogę zrobić, nie mając dostępu do konta. Tylko nie piszcie, że mogę to na czacie załatwić, bo to nie to samo. Jak zmusić Orange, do naprawy problemu? Czy ktoś z was też ma taki problem z linkiem nju? Nawet reklamacje składałem, ale do dziś zero odpowiedzi. Czy to nie jest łamanie prawa? Olewanie klienta? Szczytem bezczelności jest wciskanie na czacie abonamentu, kiedy to nie potraficie naprawić Mój Orange.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883  a ja tam uważam, że są na forum dobre fluidy, które sprawiają, że takie cuda się zdarzają. Możecie myśleć co chcecie, ale myślę, że  jesteśmy czytani przez służby techniczne i niektóre problemy  dzięki nam są odkrywane i likwidowane...

Grunt, że działa...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

39 ODPOW. 39

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 spróbuj usunąć konto Mój Orange. Jak samemu nie uda się usunąć poproś konsultanta. Po dwóch dniach konto powinno być usunięte. Odczekaj jeszcze z dzień i załóż ponownie.

Co do strony internetowej, to najlepiej wyczyścić ciasteczka i historię. Często pomaga.

Jak jest jakaś nietypowa sprawa, to Orange długo rozwiązuje sprawę z kontem Mój Orange. Ja już miałem dwa razy problem z odczytaniem danych na koncie Mój Orange. Za każdym razem czas rozwiązania problemu wynosił kilka miesięcy. Mam nadzieję, że u Ciebie szybciej się uda uruchomić konto Mój Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 , odinstaluj sobie aplikację MO, a potem na stronie webowej usuń konto MO, jak Ci radzi @ketrasaArtur . Jak się nie naprawi samo, to trzeba atakować do skutku. Tym bardziej, że nie chcesz rezygnować z Orange😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@ketrasaArtur @bronzub  Przez 3 miesiące próbowałem wszystkiego. Już kilka razy usuwałem konto Mój Orange i odczekałem kilka dni. Nic to nie dało, nadal bez zmian. Tak samo appka. Nadal nikt nie chce mi powiedzieć, dlaczego przekierowuje mnie do nju, chociaż nawet Mój Orange nie obsługuje tej platformy. Każdy konsultant w kółko to samo piszę, odinstaluj aplikację, zaktualizuj aplikację. Nic to nie daje. Na www też Chrome, Chromium, Firefox, bez blokerów reklam, dodatków, różne systemy Windows, Linux. Wyłączone DNSy, różny net mobilny: Play, T-mobile, Plus. Różne modemy. Problem leży po stronie Orange. Przez rok był spokój. Nic na koncie nie zmieniałem. Było tak jak zawsze, aż tu nagle czerwiec i kaszanka.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 , nie mamy, jako forumowicze, dostępu do Twoich usług posiadanych w Orange. Nie wiemy, czy są na jednym PESEL-u, czy może na innych adresach mailowych, jak np. ja miałem. Niby później je łączyłem w jedno konto, a potem przyszły testy Nowego Mój Orange i wiele uwag od nas, czyli testerów, tam padało. Sukcesywnie przenosili konta na nową platformę, a i tak po drodze były bariery. Może coś się "skopało" w systemach akurat na Twoim koncie? My tego nie prześwietlimy, tylko fachowcy od zaplecza. Pozostało ich męczyć do skutku😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@bronzubJa od lat posiadam jeden adres email. Utworzyłem na nim konto Mój Orange i tak zostało. Nie mam kilku kont, nigdy nie miałem na innym email. Pytanie brzmi, dlaczego zamykają zgłoszenia i nic się nie zmienia?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 rób więc zgłoszenia techniczne, reklamacje do skutku. Ewidentnie wina po stronie Orange. U mnie za pierwszym razem usterkę z kontem usuwali około 8 miesięcy, drugi raz była poważniejsza sprawa, zajęło około pół roku. Też miałem jak Ty, zamykane były reklamacje, zgłoszenia techniczne, więc otwierałem nowe. Tu tylko wytrwałość i ciągłe kontakty z konsultantami.

Konto Mój Orange nie jest gwarantowaną usługą, więc w przypadku trudnych spraw do rozwiązania długo może potrwać usunięcie usterki.

Dużo masz usług na siebie w Orange?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404


@marcin19883napisał(-a)

@bronzubJa od lat posiadam jeden adres email. Utworzyłem na nim konto Mój Orange i tak zostało. Nie mam kilku kont, nigdy nie miałem na innym email. Pytanie brzmi, dlaczego zamykają zgłoszenia i nic się nie zmienia?


Zgłoszenia są zamykane, aby wyrobić się w terminie 30 dni. U mnie też tak było. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@ketrasaArtur 


Dużo masz usług na siebie w Orange?


Tylko ten numer prepaid. Orange free na kartę. Od prawie roku. Numer po przenosinach z innej sieci.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 dziwne, że jako młody użytkownik masz kłopot z kontem Mój Orange. Ja w Orange jestem od około 20 lat, natomiast problem z kontem Mój Orange pojawił się u mnie, jak tylko weszła nowa wersja aplikacji Mój Orange 5.X. Kolejna sprawa, to miałem na siebie dużo usług, obecnie na moim koncie zostały tylko 3.

To co mogę Tobie podpowiedzieć, to tylko ciągłe zgłaszanie problemu konsultantom. Muszą się Twoją sprawą zająć technicy i musisz liczyć się z długim czasem oczekiwania na naprawę.