Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@ketrasaArturNie jestem młodym użytkownikiem. Rok temu musiałem odejść z Orange, bo nie naprawili mi Mój Orange. Wtedy nie widziałem przeniesionych numerów. W Orange jestem klika lat. Od kiedy nowe Mój Orange się pojawiło, to są problemy. Raz jest ok długie miesiące, potem nagle błąd i długie tygodnie czekania na naprawę.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404


@marcin19883napisał(-a)

@ketrasaArtur 


Dużo masz usług na siebie w Orange?


Tylko ten numer prepaid. Orange free na kartę. Od prawie roku. Numer po przenosinach z innej sieci.


Jeśli tylko numer w pre-paid, to zgłoszenie na czat, by usunęli konto i założysz je za tydzień ponownie, stan usług można kodami sprawdzić, można się obejść bez Mój Orange 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@AnonimMogę wejść w ustawienia zabezpieczeń i usunąć konta. Robiłem tak kilka razy. Średnio 2 razy w miesiącu i nic to nie daje. A co do Mój Orange, to jest potrzebne i to bardzo, bo tylko np. w aplikacji mam dwa razy więcej neta w no limitach. Kodami nie da się tego uruchomić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5476
  • 22050
  • 180

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 

Niestety nikt tu nie ma pojęcia jak Ci realnie pomóc, jesteśmy takimi samymi klientami jak Ty, niektórzy z podobnymi problemami. Problemy z kontem albo aplikacją są regularnie tutaj omawiane i nigdy jeszcze nie udało się znaleźć rozwiązania innego niż uporczywe nękanie Operatora przez kolejne miesiące. Najprostsze sugestie (czyszczenie buforów, reinstalacje apki i usuwanie konta) praktycznie nigdy nie są skuteczne (jeśli sądzić po przebiegu rzeczonych dyskusji), ale ponieważ są to jedyne działania które można podjąć we własnym zakresie, to i tak są notorycznie doradzane.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@j131Rozumiem to doskonale. Mnie ciekawi czy ktokolwiek z forumowiczów spotkał się z czymś takim i jak sobie poradził. Z tego co czytałem, to jestem załamany, bo muszę czekać wiele miesięcy na naprawę 😐 Orange nie śpieszy się z naprawami, ale wciskać abonament to potrafi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5476
  • 22050
  • 180

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 

Osobiście nie miałem takich problemów, ale kilku stałych bywalców NO miało. IMHO jest to jakiś problem techniczny w systemach informatycznych operatora, trudność polega chyba na dobiciu się do kompetentnego konsultanta i uruchomieniu stosownej procedury. Dlatego pisałem o uporczywości. Jestem przekonany że to nie musi trwać miesiącami, ważne jednak żeby nie odpuszczać. Niestety ze swojej strony mogę tylko trzymać kciuki.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

Niech wstawi jakiś obrazek, co działa, co nie działa.

 

____________

* Wpis poddany edycji - Wiktor


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 problemy z kontem Mój Orange miałem dwukrotnie. Pierwszy raz czekałem na usunięcie usterki około 8 miesięcy. Wtedy było o tyle wygodniej, że jeszcze działała apka 4.13. Za drugim razem czas naprawy wyniósł około 5 miesięcy.

 

Wtedy nie miałem możliwości skorzystać z promocji dostępnych tylko w apce, ale promocje były mi przyznawane. Podstawa to zgłoszenie techniczne, reklamacja na niedziałającą apkę oraz konto Mój Orange. Jak chciałem skorzystać z promocji, to zgłaszałem reklamację powołując się na reklamację o braku działania apki z podaniem daty i reklamacyjne promocja zostawała przyznana, czasami z rekompensatą.

 

Inny sposób skorzystania z promocji w aplikacji, to przeniesienie numeru na kogoś z rodziny. Potem założenie konta Mój Orange i działa. W ten sposób przeniosłem numery, które chciałem zostawić w Orange na żonę i córkę. Pozostałe numeru poszły do konkurencji. Ważne, numeru najlepiej przepisać na kogoś z rodziny w salonie firmowym. Trwa szybciej niż w partnerskim, a często nie są pobierane opłaty.

Po tych zabiegach Orange w przeciągu dwóch tygodni naprawił mi konto Mój Orange.

Mam jeszcze na swoim koncie trzy numery. Czekam do zakończenia abonamentu i też z nimi uciekam, aby znowu nie pojawił się problem z kontem Mój Orange, bo mam dosyć WALKI z Orange o prawidłowe działanie konta Mój Orange.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@jaryn

Screenshot_2022-10-03-08-05-13-184_pl.orange.mojeorange.jpg   Screenshot_2022-10-03-08-05-32-373_org.mozilla.firefox.jpg

 

@ketrasaArtur czyli wychodzi na to, że lepiej obsługują ludzi z abonamentem. Z tego co zauważyłem i czytałem na innych forach, to problemy zaczynają się, gdy numer jest przenoszony z innej sieci. A jak mamy numer Orange od pierwszego uruchomienia, to problemów brak

 

____________

* Wpis poddany edycji - Wiktor


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 nie ma znaczenia, czy numer abonamentowy, czy oferta na kartę. Mam abonament w Orange od 2003 roku i nic to nie zmieniło. Czekałem miesiącami na naprawienie konta.

Jest czasami taki moment, że konto Mój Orange przestaje działać i nic bez pomocy konsultantów i działu technicznego nie można zrobić. Tylko cierpliwie czekać i ponaglać, aby problem został usunięty.