Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 , "wpadł mi" pomysł, byś usunął konto i apkę, a po dwóch dniach rozpoczął proces rejestracji prepaida na zupełnie nowym adresie mailowym. Co by Ci szkodziło? Ja np. do forum loguję się numerem i innym hasłem, niż do konta w aplikacji oraz w webowej przeglądarce adresem mailowym oraz wspólnym hasłem dla obu. Czasem próby sprowadzenia mnie na "właściwe tory" omijam (jak to kolejarz) torem bocznicy😀


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@bronzubUsuwałem konto i appkę kilkukrotnie od czerwca i to nic nie dawało, ale nigdy nie rejestrowałem się z innego adresu email. Hmm muszę nad tym pomyśleć. Tylko czy napewno to się uda? Numery przypisane są do PESEL, więc adres email nie powienien mieć nic do rzeczy. OK spróbuje. Tylko, czy mi to napewno nie usunie forum nasz orange?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 nie powinno, ale jeśli na starym loginie nie zalogujesz się na forum, załóż nowy i zgłoś moderatorom, przywrócą Twoje poprzednie konto.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

Przed chwilą dostałem sma o rozwiązaniu zgłoszenia. No ręcę opadają. Nic się nie zmieniło. A to zgłoszenie było kilka dni temu otwarte, więc samo się nie zamknęło, jak inne. Jestem załamany. Olewanie klienta na całego.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

Z jakimi informacjami zostało zamknięte? (w bok powinni to widzieć)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@spiroPytałem przed chwilą i konsultant pokazał mi smsa, który do mnie wysłali. Nie było żadnej notatki, nic. Konsultant jeszcze zmienił mi coś na koncie i mam poczekać 24h.

 

ps... Stał się cud. Konto Mój Orange na www zaczęło działać o 18:30. 🙂Dla pewności logowałem się kilka razy. Na razie działa. Teraz aplikacja. Może przez noc się odświeży.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 jak już konto Mój Orange przez www działa, to pewnie i apka niedługo zacznie. Spróbuj ją zresetować lub przeinstalować.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, ale ... trzymamy kciuki 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

Zalogowałem się równo dobę po naprawieniu Mój Orange na www i w końcu Aplikcja Działa!!! DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC. Temat do zamknięcia 😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53106
  • 617

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883  a ja tam uważam, że są na forum dobre fluidy, które sprawiają, że takie cuda się zdarzają. Możecie myśleć co chcecie, ale myślę, że  jesteśmy czytani przez służby techniczne i niektóre problemy  dzięki nam są odkrywane i likwidowane...

Grunt, że działa...