Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 Znów nie wiadomo jaka to strona nie działa, ale ta u mnie działa https://www.orange.pl/twojekonto/ 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@jaryn może być tak, że tylko część klientów może mieć problemy z kontem Mój Orange. Dało się zauważyć, że nie na wszystkich kontach jednocześnie trwają prace serwisowe. U Ciebie będzie działało prawidłowo, a ja będę miał problem z kontem.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

Coś mi się kojarzy że kiedyś było jakieś zamieszanie z adresem nju w mój Orange ale z tego co pamiętam to samo się naprawilo...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

Mój Orange oraz NJU działają na tej samej platformie. Jak ostatnio miałem problem z kontem Mój Orange, to numery z NJU wyświetliły się razem z numerami Orange. Tak wyjaśniali to technicy.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 zauwazylem poniewczasie, że masz też problem z smsami z promocji 300 GB. Obawiam się że te sprawy mogą być ze sobą powiązane i dołączę się do sugestii kolegów aby to regularnie zgłaszać i zapisywać sobie historię zgłoszeń z ich numerami (excel bardzo dobrze się tu sprawdza)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@jarynTo niepełny adres. I tak ci po kliknęciu zaloguj, zmieni adres na https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-na-karte 

@ketrasaArturMi ostatnio na czacie konsultant powiedział, że chcą połączyć Nju i Orange, żeby można było zarządzać w Mój Orange.

@spiroPoczekam jeszcze, bo ktoś mi pomógł z tego forum, przyśpieszyć naprawę.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

mój orange.png

mój orange1.png

po zalogowaniu mailem

mój orange po zalogowaniu.png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@jarynNo tak, masz poprawny adres po zalogowaniu, taki jak podałem. Tylko u mnie nie widzę listy numerów. Są trzy puste miejsca. A mam jeden numer. Nawet wchodząc w puste pole, nie widzę nic, tylko jakieś stare faktury z 2 lat. Tyle, że ja nigdy abonamentu nie miałem. Zawsze oferta na kartę.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@marcin19883 A logowanie po numerze telefonu?  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Mój Orange - Ta strona nie istnieje, błąd 404

@jarynBłąd komponentu. "Internal error", "status 403" Na stronie www, bo w appce mobilnej jest podgląd, ale nic nie można zrobić, bez logowania.