Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Nowy Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Mój Nowy Orange

@wscieklaewka , gorzej Ci przez to wyjdzie "odkochanie się" Emotikon: MrugającyEmotikon: JęzykEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mój Nowy Orange

He,he, he @Anonim Emotikon: Język odkochiwanie to nie moja działka 😉 powiedz mi " Dyskutant " ( fajne trofeum ) co się stanie jak ja zostanę w Starym Orange ?

Anonim

Nie dotyczy

Mój Nowy Orange

@wscieklaewka , przypuszczalnie wnuki powiedzą, że babcia jest staroświecka 😀


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 96
  • 0

Mój Nowy Orange

 


@Wojciechnapisał(-a)

Na tą chwilę termin rozwiązania jest ustalony niestety na 30 kwietnia. Wybacz za te utrudnienia. Mam nadzieję że starsza wersja działa u Ciebie ciągle sprawnie. Natomiast co do wiadomości myślę że chodzi zapewne o ten poniedziałek. Jednakże może być dalej problem przez to zgłoszenie, które jeszcze nie jest jeszcze zrealizowane.


Cześć @Wojciech. Wyjaśniło się coś? Termin 30 kwietnia chyba został znowu wydłużony? 

SMO działa i jest ok. Brakuje mi jedynie możliwości zakupu w sklepie orange. Mój numer telefonu cały czas jest nieweryfikowalny w sklepie.

System o poniedziałku już nie wspomina, ale prosi spróbować później 😉

Pozdrawiam


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Mój Nowy Orange

Dzieńdoberek 🙂


Wiem, że na temacie trochę kurz opadł ;-0... Ale chciałbym tylko napomknąć, że dzisiaj odbywa się AMA z tematyki serwisu Mój Orange, a zatem... Jeśli ktoś chciałby zadać jakieś pytanie naszym ekspertom, to serdecznie zapraszam. Szczegóły: