Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kody autoryzacyjne sms od orange.pl / Mój Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Kody autoryzacyjne sms od orange.pl / Mój Orange

Cześć,

o tym błędzie posałem już tutaj https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/kody-autoryzacyjne-z-orangle-pl-na-numer-Flex/m-p/194581

 

W skrócie ... na mój numer, który obecnie jest we Flex, kody autoryzacyje sms ze strony orange.pl lub serwisu Mój Orange przychodzą od nadawcy „nju mobile”. Mój numer oczywiście już od dawna nie jest aktywny w sieci nju mobile. Bo nie może być aktywny jednocześnie w nju mobile i Flex... Pisałem o tym na czacie Flex, rozmawiałem na czacie orange, dzwoniłem do nju mobile, w zasadzie bez konkretnych odpowiedzi dlaczego tak się dzieje.

Zastanawiam się, czy ktoś z moderatorów tutaj mógłby spojrzeć od strony technicznej na czym polega ten problem i naprawić to, bo strasznie mnie to zastanawia. Np. @Wojciech  😉 szczegóły numeru mogę podać na priv...

Nie chce robić burzy w szklance wody, bo są ważniejsze problemy. Ale troche mnie to denerwuje, że te smsy przychodzą od sieci, w której numer powienien być nieaktywny (w tym przypadku od nju mobile).

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kody autoryzacyjne sms od orange.pl / Mój Orange

@sojer2005 na to wygląda, że masz nietypowy problem, dlatego tak trudno go rozwiązać.

Konsultanci więc tez nie umieją załatwić tej sprawy. Ponieważ piszesz, że wcześniej numer był w NJU mobile, ja bym zgłosił reklamacje lub zgłoszenie techniczne w celu sprawdzenia niechcianych kodów autoryzacyjnych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kody autoryzacyjne sms od orange.pl / Mój Orange

Tu zgłoszenie musi puść do IT. Nikt tego nie przeklika od zaplecza. Nie wiem czy poszło, a nawet jak poszło to zmiana może potrwać kilka miesięcy bo priorytet raczej to nie jest.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Kody autoryzacyjne sms od orange.pl / Mój Orange

Kolejny sprawa to brak możliwości zmiany numeru do Autoryzacji SMS.

Właśnie próbowałem zmienić numer na inny. Inny, ale taki, który także jest w sieci Orange. Otrzymałem na nowy numer potwierdzenie z kodem do wpisania, a po wpisaniu tego kodu komunikat, że kod nie jest prawidłowy.
Grzebałem w tych ustawieniach poniżej na zdjęciu, to ze strony www.

2C5A7253-C8F1-4006-83D2-DF108CB2ECE2.jpeg

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Kody autoryzacyjne sms od orange.pl / Mój Orange

Cześć. Dziękuje za odpowiedź.