Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

kody autoryzacyjne z orangle.pl na numer Flex


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

kody autoryzacyjne z orangle.pl na numer Flex

Hej, jestem w Orange Flex od kilku miesięcy.

Przeszedłem z nju mobile. Mam także konto na orange.pl do innych usług i kody autoryzacyjne są wysyłane na wskazany przeze mnie numer we flex właśnie (ten sam, który używałem wcześniej w nju mobile). No właśnie, ale te kody są nadal wysyłane od nadawcy "nju mobile". To nie jest jakiś wielki problem, ale miło byłoby gdyby te kody przychodziły od orangle.pl lub flex. Czy moderator z forum może zgłosić ten problem? Dzięki.

 

IMG_1191.jpg

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

kody autoryzacyjne z orangle.pl na numer Flex

@sojer2005 jak przechodzisz z NJU mobile do FLEX, to na tej samej karcie SIM. Podejrzewam, że problem będzie rozwiązany, jak wymienisz sobie kartę SIM, na SIM FLEX. Możesz to zrobić w aplikacji samodzielnie. Nową kartę SIM możesz otrzymać na trzy sposoby:

  • kurierem podczas wymiany, kurier dostarczy bezpłatnie
  • otrzymasz bezpłatnie w najbliższym salonie Orange: https://salony.orange.pl/
  • zakupisz w jednym z punktów dystrybucyjnych: Ruch, Relay, InMedio, Komputronik, 1minute. Koszt 3 PLN

Najszybciej wymienisz kartę SIM jak odbierzesz starter FLEX w salonie Orange. Uważam, że wymiana usunie Twój problem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

kody autoryzacyjne z orangle.pl na numer Flex

Hej @ketrasaArtur  , też tak myślałem i jakiś czas temu wymieniłem karte sim, próbowałem też e-sim, ale to nie rozwiązało tego problemu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

kody autoryzacyjne z orangle.pl na numer Flex

@sojer2005 mi się zdarzyła taka sytuacja, jak przeniosłem numer do Orange na kartę. Po wymianie SIM, było już w porządku. Więc założyłem, że wina programu na karcie SIM.

Jeżeli nie zadziałało, to proponuję na czacie FLEX porozmawiać w tej sprawie, przez stronę internetową jest wygodniej, najlepiej po zalogowaniu, żeby być zweryfikowanym.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

kody autoryzacyjne z orangle.pl na numer Flex

hehe

kompletny brak zainteresowania na czacie orangle.pl i flex.pl - odsyłają od jednych do drugich ...

w jaki sposób można jeszcze zgłosić tego typu drobne usterki dotyczące działania moj_orange.pl

istnieje jakiś mail ogólny ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

kody autoryzacyjne z orangle.pl na numer Flex

@sojer2005 e-mail niestety nie, ale można poprosić kogoś z expertów FLEX, jak się pojawi na czacie, np: @Mariya_FLEX 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

kody autoryzacyjne z orangle.pl na numer Flex

@Mariya_FLEX  dostępna jest na czacie gdzieś tutaj ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

kody autoryzacyjne z orangle.pl na numer Flex

po konsultacji z 510-100-100:

tylko flex może wprowadzić jakiś zmiany na moim koncie, coś wycofać, zaktualizować...także mam pytanie do @Mariya_FLEX  Czy będzie to możliwe? Numer mogę podać na priv...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

kody autoryzacyjne z orangle.pl na numer Flex

A próbowałeś wykasować cały wątek ze skrzynki w wiadomości i wygenerować nowe hasło?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

kody autoryzacyjne z orangle.pl na numer Flex

Hej @Piotrekk85 tak próbowałem różnych trików, bez skutku.

Korzystałem też na próbę z tego formularza na stronie orange.pl dotyczącego przeniesienia numeru (tego, który wysyła na numer telefonu zwrotnie kod do potwierdzenia), wpisałem mój numer i zwrotnie kod przyszedł od „nju mobile”.