Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

ROZWIĄZANE
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Kijek jest na takich, co najpierw dali się skusić na oferty i jak mają po dziurki w nosie, oraz marudzą, to nawet święty by nie zdzierżył. Pokorne ciele dwie matki ssie....słyszałeś takie przysłowie? @Wiktor a więc także tutaj przywołuję specjalnie dla Ciebie, abyś przestał myśleć pesymistycznie. @Wiktor , błagam Cię, pomóż skołowanemu chłopakowi, bo przestanie testować 5G...i ubędzie kolejnego testera. A chłopak się rwie, bo ma stosowną wiedzę...nie to, co ja. Pomożesz? Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5615
  • 9976
  • 150

@Konto usunięte przez to, że nie mam dostępu do NMO nie znaczy, że nie przestanę testować interesujących sprzętów lub usług. Jest to pewne utrudnienie i brak dostępu do NMO, więc nie ze wszystkich usług będę mógł korzystać, np eSIM już jest poza moim zasięgiem Emotikon: sfrustrowany

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

No wiem, bo czytałem. Ale się powtarzasz i marudzisz, a to nie jest dobry sposób na ugryzienie problemu. Poczekaj na odpowiedź błagalną. A nuż się odmieni?

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5615
  • 9976
  • 150

@Konto usunięte masz racje. Już nic nie będę pisał na temat mojego kłopotu z NMO. Dla mnie to też jest uciążliwe, więc nie ma sensu zanudzać użytkowników forum moim problemem Emotikon: Mrugający

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Zbudowałeś mnie zmianą postawy...tak trzymaj Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4209
  • 6558
  • 138

Poproś o usunięcie konta, skoro bug jest, problem masz z kontem NMO, więc konsultant niewiele zdziała @ketrasa  😎

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5615
  • 9976
  • 150

@irek6311 byla prośba i zgłoszenie. Nie zadziałalo.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4209
  • 6558
  • 138

@ketrasa  nie masz przypadkiem usług że starego MO, ja mam tylko simki i zero problemów z NMO.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5615
  • 9976
  • 150

@irek6311 przez miesiąc czasu NMO działał bez problemów, po miesiącu przestał działać i od tamtej pory nie mam dostępu do zarządzania numerami ani an starym ani na nowym Mój Orange. Działa tylko apka. 

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@irek6311napisał(-a)

@ketrasa  nie masz przypadkiem usług że starego MO, ja mam tylko simki i zero problemów z NMO.

@irek6311 , ja mam ze starego i przeszły bez większych ceregieli. Tylko @Wiktor  musiał podziałać i zamienić mi przyszło stacjonarny na komórkę z OL do logowania. @ketrasa  też dojdzie, tylko inną drogą.