Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@ketrasaArtur  nie masz przypadkiem usług że starego MO, ja mam tylko simki i zero problemów z NMO.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@Anonim przez miesiąc czasu NMO działał bez problemów, po miesiącu przestał działać i od tamtej pory nie mam dostępu do zarządzania numerami ani an starym ani na nowym Mój Orange. Działa tylko apka. 

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArtur  nie masz przypadkiem usług że starego MO, ja mam tylko simki i zero problemów z NMO.


@Anonim , ja mam ze starego i przeszły bez większych ceregieli. Tylko @Wiktor  musiał podziałać i zamienić mi przyszło stacjonarny na komórkę z OL do logowania. @ketrasaArtur  też dojdzie, tylko inną drogą. 

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@ketrasaArtur  sporo zmian na NMO jest, nie wszystko widać, poczekaj cierpliwie jeszcze trochę, lub może @Wiktor ci pomoże 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

Mój przypadek wymaga chyba oddzielnego wątku, ale ... po 3 miesiącach trafiłem na Konsultantke na CZACIE, który zrobiła coś co pseudoTechnicy nie potrafią od 3 miesięcy. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Konsultantka zaproponowała proste rozwiązanie z punku widzenia klienta, ale trochę inaczej z punktu widzenia systemu. Wysłała nowy link aktywacyjny na innego maila. I mam już dostęp do NMO.

Oczywiście nie w jeden dzień, a w tydzień...

 

Co dziwne, normalny kontakt z BOK przez CZAT, to za każdym razem inny konsultant. Tutaj był Emotikon: Zaskoczony, ponieważ podczas rozmowy Konsultantka obiecała, że dopilnuje operacji do końca i po tygodniu dostałem SMSa i link na maila. Pierwszy raz spotkałem się z takim postępowaniem... Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@Ron , właśnie takich ludzi trzeba w Orange, jak ma się nazywać Siecią #1. Niektórzy klienci wręcz "molestują" w sprawie swojego problemu i im częściej to robią, tym na większy opór materii napotykają Emotikon: Smutny


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@Ron cieszę się, że Tobie już działa NMO. Każdy z konsultantów, z którym rozmawiał, deklarował, że odezwie się w mojej sprawie i poinformuje co się dzieje z moim kontem. Do dziś nikt z infolinii się nie odezwał. 

Twoja propozycja była wykonywana u mnie dwa razy, nic nie zadziałało. Dalej mam magiczne cyferki 404. 

Nie mniej spróbuje jeszcze raz, może w końcu coś zatrybi Emotikon: Mrugający

Dzięki @Wojciech za sprawdzenie zgłoszenia Emotikon: Mrugający

Również i wam dziękuję @Anonim @Anonim @Ron za chęci i podpowiedzi.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

Toż ja Tobie podpowiadałam co powinieneś zrobić ( przynajmniej tak mi się wydaje )

Załóż sobie na ten przykład adres mailowy na innej domenie - i zapewniam Cię, że pod ten adres przyjdzie Ci link aktywacyjny @ketrasaArtur  Emotikon: Szczęśliwy