Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?

Hej,

 

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?

Wiem, że potrafi włączyć i wyłączyć Poczte Głosową,

i co jeszcze potrafi?

Może będzie nie długo jak Siri czy Cortana??

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?

Max już potrafi bardzo dużo i szybko się uczy - na maksa! 🙂
Potrafi zidentyfikować usługę w sprawie której dzwonisz, zweryfikować użytkownika/właściciela w oparciu o pin abonencki, kod abonencki i 3 ostatnie cyfry z peselu. Jeżeli jest konieczność przełączenia rozmowy do doradcy - to doradca dostaje szczegóły o czym rozmawiał z Maxem. Wykonuje pomiary łącza, przyjmuje zgłoszenia uszkodzeń, podaje ich status i informuje o awariach. Podaje stan konta, kwotę zaległości, termin końca umowy, przyjmuje prolongatę terminu płatności za faktury. Może wysłać SMS z danymi dostępowymi do internetu Neostrada - login/hasło i dane do konfiguracji routera. Włącza i wyłącza pocztę głosową albo roaming. Aktywuje pakiety danych internetowych. Instruuje też w jaki sposób możesz wymienić kartę SIM na nową.

 

Ciągle się rozwija. Postaram się wrzucać co jakiś czas info, co nowego u Maxa "słychać".

 

Pozdrawiam Szczęśliwa kobieta

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?


@reflexionnapisał(-a)

Hej,

 

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?

Wiem, że potrafi włączyć i wyłączyć Poczte Głosową,

i co jeszcze potrafi?

Może będzie nie długo jak Siri czy Cortana??

 

Pozdrawiam


Max ciągle się uczy, problemy potrafi rozwiązać klienta, co jeszcze potrafi to sprawdż sam 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?

Max już potrafi bardzo dużo i szybko się uczy - na maksa! 🙂
Potrafi zidentyfikować usługę w sprawie której dzwonisz, zweryfikować użytkownika/właściciela w oparciu o pin abonencki, kod abonencki i 3 ostatnie cyfry z peselu. Jeżeli jest konieczność przełączenia rozmowy do doradcy - to doradca dostaje szczegóły o czym rozmawiał z Maxem. Wykonuje pomiary łącza, przyjmuje zgłoszenia uszkodzeń, podaje ich status i informuje o awariach. Podaje stan konta, kwotę zaległości, termin końca umowy, przyjmuje prolongatę terminu płatności za faktury. Może wysłać SMS z danymi dostępowymi do internetu Neostrada - login/hasło i dane do konfiguracji routera. Włącza i wyłącza pocztę głosową albo roaming. Aktywuje pakiety danych internetowych. Instruuje też w jaki sposób możesz wymienić kartę SIM na nową.

 

Ciągle się rozwija. Postaram się wrzucać co jakiś czas info, co nowego u Maxa "słychać".

 

Pozdrawiam Szczęśliwa kobieta

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?

A tutaj możesz zobaczyć i posłuchać jak Monika rozmawia z Maxem Szczęśliwa kobieta

 

https://www.youtube.com/watch?v=nY8nqbMo2Sk

Anonim

Nie dotyczy

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?

Ciekawy jestem, jak będzie sobie radził z "podekscytowanym" męskim głosem Emotikon: Mrugający Może "przerzuci" ciężar rozmowy na konsultanta? Emotikon: Mrugający Tutaj nieźle sobie poradził, ponieważ na potrzeby filmiku zostało wszystko dopięte na ostatni guzik. Na koniec trafi do Mensy Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?

Podczas mojej ostatniej rozmowy z Maxem nie potrafił zrozumieć, że mam już zarejestrowane zgłoszenie i chcę się dowiedzieć ja z realizacją. Na szczęście Max gdy czegoś nie rozumie to po 2-3 pytaniach przełącza na żywego konsultanta 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?

@bluesmanniak , mnie w podobnej sprawie nie pokumał i się rozłączyłem. Ze dwa razy w kółko to samo mi powtórzył.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Jakie polecenia zna Max z Infolinii *100?

Wyłączcie to dziadostwo. Nie dość że obsługa klienta w Orange jest na słabym poziomie, to ten automat cholernie irytuje, a ostatecznie łączy nie tam gdzie trzeba. Przywróćcie normalne tonowe wybieranie funkcji.