Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie kryteria są brane pod uwagę przez Orange aby migrować klientów z Starego do Nowego Mój Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2093
  • 5835
  • 194

Jakie kryteria są brane pod uwagę przez Orange aby migrować klientów z Starego do Nowego Mój Orange?

Powiedzmy że ktoś ma Stare Mój Orange. Co "wywoła" migrację do nowego mój orange ? Co jest brane pod uwagę ? Czym kieruje się operator, żeby zmigrować abonenta do NMO ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

Jakie kryteria są brane pod uwagę przez Orange aby migrować klientów z Starego do Nowego Mój Orange

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38314
  • 1382

Jakie kryteria są brane pod uwagę przez Orange aby migrować klientów z Starego do Nowego Mój Orange

Nie liczyłbym na odpowiedź. Tak samo jak migrowano klientów usług stacjonarnych ze starego systemu do nowego. Robi się pewnie jaką kwerendę na bazie danych i tyle.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

Jakie kryteria są brane pod uwagę przez Orange aby migrować klientów z Starego do Nowego Mój Orange


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3300
  • 7852
  • 145

Jakie kryteria są brane pod uwagę przez Orange aby migrować klientów z Starego do Nowego Mój Orange

Nowe Mój Orange jest dla wybranych planów taryfowych. Zaproszenie do korzystania ze strony otrzymały osoby, które spełniają "warunki techniczne", ale nie ma określonych dokładnie jakie to warunki.