Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

...Skoro tydzień mi zajmuje zalogowanie się do mojego konta w mój Orange przez przeglądarkę (KAŻDĄ) i przejście do danej usługi oraz opłacenie jej online ! CZEMU ja się pytam, udaje mi się to raz na ruski rok, bo przeważnie to albo stronę wywala, albo po zalogowaniu się choćbym nie wiem co kliknął, zostaje przekierowany na stronę główną Orange. Gdy uda mi się normalnie zalogować (cud) to zostaje przekierowany na pierwszą stronę "podsumowanie" mojej Neostrady, czyli wszystko niby gra, ALE po kliknięciu na kolejną usługę, jaką jest telefon to przekierowuje mnie tak samo na stronę główną Orange !! Ludzie pracuję jak beduin łeb mam wciąż zawalony ŻYCIEM (w skrócie) i chciałbym normalnie opłacać rachunki SAM kontrolując co i kiedy opłacam, ale z wami się nie da.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 2

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

Zgłoś do Obsługi Klienta, to jest tylko i wyłącznie błąd techniczny. Zesztro jeżeli chcesz opłacać rachunki to złóż polecenie zapłaty w  banku. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 2

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

Zgłoś do Obsługi Klienta, to jest tylko i wyłącznie błąd techniczny. Zesztro jeżeli chcesz opłacać rachunki to złóż polecenie zapłaty w  banku. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

Jeżeli to jest błąd strony ogólny, to oni muszą zdawać sobie z tego sprawę, że taka usterka występuje i z jakiejś przyczyny tego nie naprawiają, a jeżeli to błąd personalny mojego konta to ja to zgłoszę, z tym że poczekam, niech odpisze mi tu kilka osób czy też się z czymś takim boryka, a co do polecenia zapłaty to odpada taka opcja, bo raz opłacam online, a innym razem drukuje druczek pocztowy i opłacam gotówką.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 2

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

Ty możesz mieć taki błąd jednostkowy, który występuje tylko u ciebie. Zgłoś to jutro działowi technicznemu.

Anonim

Nie dotyczy

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

@Damianzg89, spróbuj od strony NO przez zakładkę Mój Orange. Masz oba konta przypisane do tej samej usługi? Jeżeli tak, powinno zadziałać. 

zakładka MO.PNG


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

Loguje się tędy normalnie i jako pierwszą stronkę wyświetla mi się podsumowanie mojej Neostrady ale niestety gdy najeżdżam na odnośnik do zmiany moich usług i klikam aby przejść np. na telefon to wywala mnie na główną.

Mam internet, telefon i konto na forum połączony czy coś.large.jpg

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

Zgłoś to na BOK. Ps. ukryj dane ze zdjęcia.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

Zamazałem co nieco 🙂

Anonim

Nie dotyczy

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

@Damianzg89, jeżeli uważasz, że nie otwierają Ci się zakładki na koncie(a widzę, że masz połączone), to z prawej strony masz przycisk "Zgłoś błąd". Działaj dwutorowo, masz jeszcze czat jutro od 7.00. bodajże.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

I jak tu opłacać rachunki na bieżąco skoro...

"Zgłoś błąd" !

Nie zauważyłem tego. Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pod latarnią najciemniej. Jutro to zgłaszam.