Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

E-faktura na MO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

E-faktura na MO

Ta wiadomość powinna zwrócić uwagę klientów e-fakturowych Orange:

E-faktura.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

E-faktura na MO

A tak w ogóle to najbezpieczniej jest nie mieć faktury wysyłanej na maila tylko logować się na www.orange.pl/mojorange, gdy potrzebujemy do niej dostępu 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

E-faktura na MO

A tak w ogóle to najbezpieczniej jest nie mieć faktury wysyłanej na maila tylko logować się na www.orange.pl/mojorange, gdy potrzebujemy do niej dostępu 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

E-faktura na MO

Etam, najspokojniej śpię mając polecenie zapłaty - nie zapomnę, nie przekroczę terminu... Wierzę, że Orange wystawia prawidłowe faktury... i nawet rzadko sprawdzam. A tak serio, mam też powiadomienie na SMS o kwocie faktury oraz o tym, że została uregulowana... więc wiem kiedy, ile 😉 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

E-faktura na MO

Ale z Was gaduły 😜 😜


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 1

E-faktura na MO

Tak też robię.Kopiuję dane i zlecam bankowi.Ha ha ha.

Orange ma już nawet mój nr. buta a jeszcze chce mi grzebać na koncie w banku.

Anonim

Nie dotyczy

E-faktura na MO

Oj te nasze dane, ale...... trzeba chyba się przyzwyczaić ze coraz więcej danych o nas mają firmy w których posiadany różnego typu usługi. Orange zna nawet mój rozmiar slipek 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

E-faktura na MO


Artur napisał(-a):

A tak w ogóle to najbezpieczniej jest nie mieć faktury wysyłanej na maila tylko logować się na www.orange.pl/mojorange, gdy potrzebujemy do niej dostępu 🙂


Ja tam używam maila jak przypominacza - przypomina mi że faktura już jest i trzeba się zalogować na NO żeby ją pobrać. W sumie to najfajniej by było jakby przychodziło samo powiadomienie bez faktury - po co ktoś ma ją przejąć i podejrzeć dane?

Anonim

Nie dotyczy

E-faktura na MO

Ragor, nigdy nie masz stuprocentowej pewności, że jesteś bezpieczny w sieci. Jest dziurawa, jak ser szwajcarski. Nie darmo najlepsi hakerzy pracują za ciężkie pieniądze dla wielkich tego świata, a i tak są przecieki.
Anonim

Nie dotyczy

E-faktura na MO

Mam pytanie po ilu dniach jest widoczna e-faktura MO ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

E-faktura na MO

Za komórkę 3-4 dnia cyklu rozliczeniowego.
Na stacjonarnych - różnie.
Jak masz numer ewidencyjny zaczynający się od zer - to też 3-4 dzień cyklu rozliczeniowego.
Jak masz numer ewidencyjny zaczynający się od kierunkowego np. 22 dla Wawy - to różnie - tu już bym odesłał na BOK w celu sprawdzenia okresu "fakturowania".