Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co najchętniej widzielibyście w skrótach do aplikacji MO?


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Co najchętniej widzielibyście w skrótach do aplikacji MO?

Jako że słowo się rzekło - niniejszy wątek dedykujemy dla Waszych propozycji na to, co warto byłoby umieścić w skrótach do aplikacji Mój Orange. Takie skróty pokazują się po przytrzymaniu ikonki aplikacji. Tak jak np. tutaj:


Przykładowe opcje w aplikacji GaleriaPrzykładowe opcje w aplikacji Galeria

 

Śmiało, piszcie! Jak trzeba, uzasadnijcie ten a nie inny wybór. 😊 A te propozycje, które Wam się podobają, lajkujcie 👍


Na pewno dyskusja w tej tematyce będzie cennym źródłem informacji dla twórców apki. 🤓

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22114
  • 181

Co najchętniej widzielibyście w skrótach do aplikacji MO?

Pierwsza na liście powinna być opcja "odinstaluj".

Druga na liście powinna być opcja "wyłącz reklamy".

Trzecia na liście powinna być opcja "autoryzacja kontaktu" (kiedy już się taka pojawi).

 

W egzegezie napiszę coś w odpowiedzi na odpowiedź z AMA w temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-aplikacja-M%C3%B3j-Orange-4/Wyrzu%C4%87cie-reklamy-z-aplikacji/m-p/391...

która jest klasycznym unikiem, w ramach którego ekspert imputował mi że jestem jakimś dziwadłem, które nie chce reklam podczas gdy zasadnicza większość klientów niczego bardziej nie pożąda niż reklam w aplikacji MO. Być może. Ale jaki to problem, dla takiego dziwadła jak ja dołożyć jeszcze jedną drobną "zgodę", czy raczej po prostu opcję wyłączającą całkowicie "reklamową" funkcjonalność apki MO? Jeśli zmienię zdanie i nagle zapragnę oferty dostosowanej do moich potrzeb, to mogę przecież w każdej chwili tę funkcjonalność przywrócić.

Menu aplikacji wydaje mi się bardzo adekwatnym miejscem do ekspozycji takiej opcji.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Co najchętniej widzielibyście w skrótach do aplikacji MO?


@Wiktornapisał(-a)

Śmiało, piszcie! Jak trzeba, uzasadnijcie ten a nie inny wybór. 😊 A te propozycje, które Wam się podobają, lajkujcie 👍

"Pokaż ofertę konkurencji"

Lajkujcie!


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6244
  • 69

Co najchętniej widzielibyście w skrótach do aplikacji MO?

1. doładowanie konta z wyraźnie napisanym numerem którego dotyczy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2059
  • 11621
  • 52

Co najchętniej widzielibyście w skrótach do aplikacji MO?

Mniej bugów, bo obecnie, słabo jest, mniej reklam, lub opcja by je wyłączyć, czy spersonalizować.