Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak pakietu 120 minut w Nowym Mój Orange

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Brak pakietu 120 minut w Nowym Mój Orange


@wscieklaewka napisała:
Screenshot_2018-09-19 Pakiety i usługi dodatkowe.png

Hola, hola 😉

 

A co się pokazuje po wpisaniu samej liczby: 120 ?? 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak pakietu 120 minut w Nowym Mój Orange

Hello @Wiktor 🙂 nie wiem co się pokazuje, ale zaraz zobaczę 🙂

He, he - to samo się pokazuje 🙂

 


Screenshot_2018-09-20 Pakiety i usługi dodatkowe(1).png


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak pakietu 120 minut w Nowym Mój Orange

Nie ma w Nowym Mój Orange tego pakietu, znaczy jest tylko podane ile mam minut do wykorzystania w owym pakiecie, ale modyfikować nie da się bo zapomniano go tam umieścić - tak myślę 😉

 

Jest pakiet 100 pakiet 200 pakiet na stacjonarne też, a pakietu 120 minut do wszystkich - brak Emotikon: Zaskoczony


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak pakietu 120 minut w Nowym Mój Orange

► Wpis został scalony z niniejszym tematem, ponieważ porusza to samo zagadnienie - Moderator Wiktor ◄

 

Tak się troszkę pobawiłam aplikacją, Emotikon: Szczęśliwy weszłam w pakiet 120 minut i co zobaczyłam Emotikon: Zaskoczony ano to, że w aplikacji jest możliwość dokupienia ulubionego  pakietu ( minuty do wszystkich  w aplikacji się  nazywa ), a na stronie www. Nowego Mój Orange owego pakietu brak w dalszym ciągu i kropka.Emotikon: Smutny


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Brak pakietu 120 minut w Nowym Mój Orange

@wscieklaewka

z tego co mi się udało ustalić, to... Ten pakiet, podobnie jak kilka innych niszowych, nie jest prezentowany w NMO, bo należy on do pakietów mało popularnych i mało atrakcyjnych (niestety Emotikon: Obojętny). Tzn. że korzysta z niego w praktyce znikoma liczba użytkowników... No i żeby nie wydłużać i tak już pokaźnej listy z usługami, został on ukryty. (Jeżeli taka usługa jest aktywna, to wtedy pojawi się na liście "Moje aktywne pakiety i usługi").

 

Nadal można go aktywować w innych kanałach, m.in. na czacie, infolinii czy właśnie w apce Mój Orange 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak pakietu 120 minut w Nowym Mój Orange

Co Ty @Wiktor nie powiesz Emotikon: Wściekły

Mało popularny pakiet ? Ja mam już 800 ponad minut do wykorzystania i za dwa dni będę miała o 120 minut więcej 🙂 Pakiet za 9 zł jest bardzo atrakcyjny bo minuty się kumulują i rosną a nie przepadają jak to jest w innych pakietach Emotikon: Mrugający

Dobrze, że wlazłam w apkę bo nie wiedziałam, że tam mogę sobie owy pakiet dokupić też 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10944
  • 64

Brak pakietu 120 minut w Nowym Mój Orange

Może i niszowa, ale przynajmniej dzięki Piotrekk85 dodaliśmy o nim informacje w Bazie Wiedzy: https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Na-kart%C4%99/Pakiet-120-minut-do-wszystkich/ta-p/121847 To pewnie jeszcze nie koniec.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak pakietu 120 minut w Nowym Mój Orange

I tak trzymać @Wojciech 🙂 🙂  oraz @Piotrekk85  Emotikon: Bardzo szczęśliwy