Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dodanie nowego numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

dodanie nowego numeru

Mam numer w ofnk. Jak mam dodać do istniejącego konta nowy numer w tej samej taryfie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10889
  • 150

dodanie nowego numeru

Jeżeli logujesz się do dotychczasowego konta poprzez nr (lub login), to wtedy na kolejnym nr. będzie trzeba założyć nowe konto, a następnie dotychczasowe konto powiązać z tym nowym. Dość zawiłe Emotikon: sfrustrowany... A do tego powiązać można maks. 5 takich nrów. Brrrr Mrugający mężczyzna

 

[edit]:

Tfu, tfu... Teraz to trochę już inaczej wygląda. Jeżeli teraz na nowym nr. spróbujesz założyć konto, to od razu zostaniesz skierowany do rejestracji konta na nowym Mój Orange. A na nim już nowy nr powinien się automatycznie podczytać do konta 🙂

 

Więcej w: Jak przejść do nowego Mój Orange? 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10889
  • 150

dodanie nowego numeru

Jeżeli logujesz się do dotychczasowego konta poprzez nr (lub login), to wtedy na kolejnym nr. będzie trzeba założyć nowe konto, a następnie dotychczasowe konto powiązać z tym nowym. Dość zawiłe Emotikon: sfrustrowany... A do tego powiązać można maks. 5 takich nrów. Brrrr Mrugający mężczyzna

 

[edit]:

Tfu, tfu... Teraz to trochę już inaczej wygląda. Jeżeli teraz na nowym nr. spróbujesz założyć konto, to od razu zostaniesz skierowany do rejestracji konta na nowym Mój Orange. A na nim już nowy nr powinien się automatycznie podczytać do konta 🙂

 

Więcej w: Jak przejść do nowego Mój Orange? 🙂