Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd podczas logowania do NMO


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Błąd podczas logowania do NMO

► Poprawiono czytelność wpisu i doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Przepraszam, może jestem taki cienki w tych sprawach, ale przeczytałem odpowiedzi na mój problem - po zalogowaniu tekst: błąd 404 nie ma takiej usługi....
https://www.orange.pl/moj-orange/error/display/404 i dalej nie umiem sobie poradzic --

Proszę o pomoc i proste wytłumaczenie co trzeba zrobić

9 ODPOW. 9

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Błąd podczas logowania do NMO

Zaloguj się z innej przeglądarki, wyczyść cookies.

Anonim

Nie dotyczy

Błąd podczas logowania do NMO

@Marian8, spróbuj najzwyczajniej z górnej zakładki Mój Orange na forum. U mnie działa stare i nowe MO.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Błąd podczas logowania do NMO

Logowanie z innej przeglądarki i wyczyszczenie cookies tez nic nie pomogło


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Błąd podczas logowania do NMO

Logowanie z górnej zakładki na forum daje komunikat .że jeśli jestem zarejestrowany na nowym MO to loginem jest e-mail i nie moge sie już zalogować do starego MO a logowanie do nowego to znowu "strona . której szukasz nie istnieje....<

Mam Windows 7 -może aplikacja jest stara - na komórki pobiera sie Moj Orange 4,4  - nie wiem jak jest z komputerem  stacjonarnym?

Mam kilka telefonów na koncie i nie moge zobaczyć szczegółów faktur i wykorzystania - nie wiem co mam robić?!

Anonim

Nie dotyczy

Błąd podczas logowania do NMO

@Marian8, posłuchaj. Ja nie wiem, jakie masz usługi konkretnie, ale dziwnym jest, że nie możesz się zalogować po mailu, lub usłudze z zakładki. Albo masz inny adres mailowy z momentu rejestracji konta MO albo skorzystaj z przypomnienia hasła, gdzie masz opcje weryfikacji do zmiany hasła. Mnie działa i nawet jak pojawi się komunikat do nowego, to zamiast maila, wpisuję usługę i gdyby się tak zdarzyło, że ich system się "pluje", to ponownie próbuj z przypomnienia hasła przypisanego do usługi. Jak to nic nie da, to pisz do @Piotrek na PW o poradę.

Wersja aplikacji 4.4 jest najnowsza i tam też możesz pokombinować po nr.usług, jak nie wbijasz na PC. System Windows 7 nie ma znaczenia na PC, bo ja też taki mam.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Błąd podczas logowania do NMO

@Anonim

Ja mam lęk Emotikon: zakłopotany coby zalogować się w NMO i nie dziwię się, że @Marian8 nie może tam trafić bo błędy są podczas logowania. Loguję się wyłącznie w starym i nie chcę przechodzić do nowego. Mówię tu o numerze którego nie skasowałam.

A w aplikacji smartfona mam oba numery widoczne ( bo to stare mój Orange jest ) Czekam aż błędy zostaną naprawione a wtedy może spróbuję Nowego Mój Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Błąd podczas logowania do NMO


@Marian8 napisał:
Pokaż szczegóły
Logowanie z górnej zakładki na forum daje komunikat .że jeśli jestem zarejestrowany na nowym MO to loginem jest e-mail i nie moge sie już zalogować do starego MO a logowanie do nowego to znowu "strona . której szukasz nie istnieje....<

Fundamentalne pytanie: kiedyś już zarejestrowałeś się w nowym MO i mogłeś z niego korzystać, tak? Miałeś wtedy podgląd do wszystkich numerów komórkowych?

 

 

Pokaż szczegóły

Mam Windows 7 -może aplikacja jest stara - na komórki pobiera sie Moj Orange 4,4  - nie wiem jak jest z komputerem  stacjonarnym?

Mam kilka telefonów na koncie i nie moge zobaczyć szczegółów faktur i wykorzystania - nie wiem co mam robić?!


Kiedyś była apka na Windowsy (PC-etowe), ale została już - ho!, ho! - spory kawał czasu temu wycofana.

 

Do czasu aż nie uporamy się z tym błędem 404 możesz korzystać (właśnie!) z apki na Androida. O logowaniu na konto do apki (przypominaniu hasła itp.) pisałem już kiedyś w innym wątku :).


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Błąd podczas logowania do NMO

Dzisiaj udało mi się normalnie zalogować do nowego MO !!! Mam nadzieję ,że to już koniec kłopotów-oby!

Bardzo dziękuję wszystkim , którzy mi pomagali radami w tej mojej trudnej sytuacji!

pozdrawiam

Marian


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Błąd podczas logowania do NMO

Super sprawa @Marian8 :).

Bardzo się cieszymy, że zaczęło już śmigać!

 

Śmiało Bardzo szczęśliwy kot zaglądaj do nas, jak będziesz miał jeszcze jakieś prośby o porady 🙂