Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange, nie działa

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange, nie działa

Tak czytam różne wątki z problemami z apką MO i chyba jestem "szczęśliwcem" gdyż mając ją od kilku lat nie miałem żadnych problemów, czy to po zmianie telefonu, czy to po kolejnych aktualizacjach, zawsze działała i działa (oczywiście poza okresami prowadzenia prac technicznych ale to zrozumiałe).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@slav72napisał(-a)

Tak czytam różne wątki z problemami z apką MO i chyba jestem "szczęśliwcem" gdyż mając ją od kilku lat nie miałem żadnych problemów, czy to po zmianie telefonu, czy to po kolejnych aktualizacjach, zawsze działała i działa (oczywiście poza okresami prowadzenia prac technicznych ale to zrozumiałe).


Jeszcze jest opcja, że w zawsze podczas odpalania MO trafiałeś w okienko jej stabilności 😉.

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange, nie działa

@Dawid_Paris  może i tak, lecz te, jak to nazwałeś "okienko jej stabilności" musiałoby w moim przypadku występować niezwykle często gdyż mobilnie za pomocą apki wchodzę i korzystam z forum NO czyli średnio około 3 godzin na dobę (w różnych przedziałach czasowych).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@slav72napisał(-a)

@Dawid_Paris  może i tak, lecz te, jak to nazwałeś "okienko jej stabilności" musiałoby w moim przypadku występować niezwykle często gdyż mobilnie za pomocą apki wchodzę i korzystam z forum NO czyli bardzo często...


Za pomocą aplikacji MO logujesz się na forum NO?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange, nie działa

Nie loguję się do apki (odcisk palca), klik Pomoc na dole i następnie klik Forum i już jestem (jak wchodzisz za pierwszym razem to trzeba się zalogować, a później już pamięta)

slav72_0-1688906776769.jpeg

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@slav72napisał(-a)

Nie loguję się do apki (odcisk palca), klik Pomoc na dole i następnie klik Forum i już jestem (jak wchodzisz za pierwszym razem to trzeba się zalogować, a później już pamięta)

 


Cenna wiedza, dziękuję 👌.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 26
  • 0

Aplikacja Mój Orange, nie działa

Czyli zostaje mi czekać, na nową wersję aplikacji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@Castielnapisał(-a)

Czyli zostaje mi czekać, na nową wersję aplikacji.


Prędzej na usunięcie przyczyny nie działania obecnej.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

Aplikacja Mój Orange, nie działa

@slav72 przecież pamięta też w każdej przeglądarce, byleś nie czyścił ciasteczek 😉

Tak na poważnie... To tak nie powinno być, bo ktoś wchodząc z twojego telefonu czy komputera, od razu ma dostęp do forum, mi tak kuzyn usunął dawno temu, tu konto, niby nic, jednak szkoda mała była 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

Aplikacja Mój Orange, nie działa

Mój Orange – Aplikacje w Google Play

Problem nie jest jednostkowy, tu sporo zgłoszeń.

Mi działa MO na telefonie.