Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange, nie działa

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@Castielnapisał(-a)

Czyli zostaje mi czekać, na nową wersję aplikacji.


@Castiel  zrób zgłoszenie na infolinii (czat lub telefon) na błąd w aplikacji.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@Dawid_Parisnapisał(-a)

@IreneuszCDnapisał(-a)

Mój Orange – Aplikacje w Google Play

Mi działa MO na telefonie.


Z Google Play instalowana jest wersja 5.75.0.11396, która działa. Sprawdziłem. Może właśnie tę wersję posiadasz...


U mnie wersja 5.76.0.11502 i działa bez "zająknięcia", andek trzynasty, fonik Samsung

slav72_0-1688913822100.jpeg

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11686
  • 52

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@pirenejnapisał(-a)

@IreneuszCDnapisał(-a)

 

Na 100% mam większe doświadczenie w OS i telefonach


format C: i fabryka. Doprawdy, mega doświadczenie. Na 200%


Przy parszywym Windows to skuteczne, Linux tego nie potrzebuje, Android też czasem tego wymaga, choć często to wina Producenta, bo nie dopracowany ma produkt, choćby taki Xiaomi z MIUI.

Więc upraszam nie troluj na forum, bo nic sensownego nie piszesz!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@slav72napisał(-a)

 

U mnie wersja 5.76.0.11502

Dzieje się ciekawie 😉. Jak miałem tą wersję, to teraz nie mogę jej zlokalizować. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@Dawid_Parisnapisał(-a)

@slav72napisał(-a)

 

U mnie wersja 5.76.0.11502

Dzieje się ciekawie 😉. Jak miałem tą wersję, to teraz nie mogę jej zlokalizować. 


Co ciekawe to w sklepie GP dostępna jest tylko wersja 5.75.0.11396 z 6 czerwca 2023, a ja miałem aktualizację do najnowszej na początku tygodnia, wychodzi na to że Orange wysyła aktualizacje pakietami dla poszczególnych odbiorców, nie wszyscy dostają najnowszą wersję od razu.

PS.

Przypomniało mi się że na ten temat (aktualizacji) prowadziliśmy dyskusję na forum chyba ponad rok temu, jak nie dalej ( @ketrasaArtur  pamiętasz?).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52737
  • 711

Aplikacja Mój Orange, nie działa

@Castiel może znowu dla części klientów są prowadzone prace serwisowe. Trzeba sprawdzić w poniedziałek po 8-mej lub później.

Ja u siebie mam wersję 5.77.0.11540.

Najnowsze wersje często pojawiają się w AppGallery Huawei. Dopiero później są distępne w sklepie Google Play. Zainstalowałem sobie AppGallery na Samsungu i Xiaomi.

@slav72 coś mi świta, że taki temat był. Zresztą o aktualizacji i wersjach apki Mój Orange ciągle wraca, jak bumerang.

 

edit:

Ciekawe, czy bycie beta testerem nie powoduje przyspieszenia aktualizacji do najnowszej wersji:

Screenshot_2023-07-09-17-32-22-307_com.android.vending.jpg

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Aplikacja Mój Orange, nie działa


@slav72napisał(-a)

@Dawid_Parisnapisał(-a)

@slav72napisał(-a)

 

U mnie wersja 5.76.0.11502

Dzieje się ciekawie 😉. Jak miałem tą wersję, to teraz nie mogę jej zlokalizować. 


Co ciekawe to w sklepie GP dostępna jest tylko wersja 5.75.0.11396 z 6 czerwca 2023, a ja miałem aktualizację do najnowszej na początku tygodnia, wychodzi na to że Orange wysyła aktualizacje pakietami dla poszczególnych odbiorców, nie wszyscy dostają najnowszą wersję od razu.


Zgodzę się z tym założeniem. Sposób numerowania kolejnych wersji danej aplikacji ustalany jest przez jej twórców. Jednak można zauważyć wspólną cechę kolejnych zmian w numeracji wersji oraz wagi zmian w samej aplikacji. Otóż wzrost wartości liczbowej od lewej może wskazywać na wyższej wagi zmiany w funkcjonalności aplikacji. Idąc tym tropem, można domniemywać, że deweloper będzie chciał sprawdzić funkcjonowanie zaktualizowanej aplikacji na ograniczonej liczbie użytkowników. Może tak dzieje się i teraz.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11686
  • 52

Aplikacja Mój Orange, nie działa

Na drugiej Motoroli mam MO z beta testów nową i działa jak trzeba 😎

Screenshot_20230709-173640.png

Screenshot_20230709-174159.png

 Tu Android 12 jest też i może na Android 13 są problemy, trzeba zgłaszać 😎

@ketrasaArtur masz najnowszą wersję, tak jak ja, bez programu beta test, miałbyś taką wersję jak @slav72 😃


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange, nie działa

@ketrasaArtur  czyli masz jeszcze nowszą wersję, co do bycia betatesterem to próbowałem się załapać jak zainstalowałem apkę MO kilka lat temu ale wtedy już było info o braku miejsc dla nowych testerów.

@IreneuszCD pisałem wcześniej że mam 13 i brak problemów.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52737
  • 711

Aplikacja Mój Orange, nie działa

@slav72 @IreneuszCD @ kiedyś wyłączyłem beta testera, długo potem czekałem na ponowne dołączenie się do beta testera. Teraz nie wypisuję się