Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Reklama, która ma przyciągać klienta?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Reklama, która ma przyciągać klienta?

Pan, czy pani od polskiego pewnie nie pochwalą tego ucznia, który popisał się nową jakością języka ojczystego na głównej stronie z ofertami Orange. Do bezkońca ma przyciągać uwagę, czy ma stać się przedmiotem krytyki osoby, która ten baner zatwierdziła? Oceńcie sami😊do bezkońca.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@bronzub Niniejszym informuję, że po wpisaniu w google słowa "bezkoniec" otrzymałem odpowiedź, która mnie...zaskoczyła (?). bezkoniec – Wielki słownik W. Doroszewskiego PWN

Czyli efekt był zamierzony, choć sądzę, że mniej niż 1 promil (chyba przesadziłem) społeczności posługującej się naszym pięknym językiem zna zastosowanie i znaczenie tego dziwnego słowa...

Ciekawe skąd wygrzebano taki pomysł? Jak byśmy jednak na to nie patrzyli, błędy nie ma 🙂 co nie znaczy, że w oczy nie kłuje 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@bronzub Szczególnie to "bezkońca" mnie ucieszyło...myślę (a nawet wiem), że niedługo tego już nie zobaczysz 🙂 Wieści się rozchodzą szybko 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 1129
  • 13

Reklama, która ma przyciągać klienta?

Czy ja wiem… Stawiałbym jednak na świadomy żart językowy, oparty na takiej samej konstrukcji, jak popularne i często używane "od zawsze", które przecież gramatycznie jest taką samą bzdurą.

 

Czy to dobry pomysł - nie oceniam, do mnie nie przemawia, ale nie sądzę, żebyśmy mieli do czynienia z żenującym błędem wynikającym z nieznajomości zasad…


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11684
  • 52

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@agat13 to sprawka MAXA, bo widać go w tej reklamie, on się nadal uczy i trzeba mu gafę wybaczyć 😉

Samo sfomułowanie reklamy jest zwodnicze, 600GB Do bezkońca, można to odebrać dwojako do 600GB i bezkońca... taki lep na klientów, ale prawnie nie da się do reklamy przyczepić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@IreneuszCD , ja nie obwiniam Maxa, bo jest pod nadzorem człowieka😀 A jako, że człowiek jest istotą omylną, jemu należy się przytyk...chyba, że to chwyt marketingowy. Pewnie wkrótce się przekonamy. Sprawdzał już ktoś ten baner?😁


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@bronzub na razie bez zmian 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@agat13 , ach, te upały! Źle wpływają na myślenie i pewnie wieści nie rozchodzą się tak szybko😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11684
  • 52

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@bronzub jak mój pomysł zaskoczy...

To będzie 😄

Korzystaj z internetu "do bezkońca i bezlimitu😄

tak na moje rozeznanie, to jakiś slang młodzieżowy 🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@IreneuszCD , pamiętasz może, jaki miałem problem z  położoną ósemką? Po rozjaśnieniu mojego czerepa wolałbym nolimit 😀 Jakoś od tego czasu lepiej mi się kojarzy😀 Ale jak ktoś z decydentów Orange potwierdzi, że to taki slang młodzieżowy, to masz u mnie napój z chmielu i rozwiązanie😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11684
  • 52

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@bronzub oo to w optyce dal i tak obiektyw ustawiam w Lustrzance przy MF, by nie dostrajać ostrości ręcznie, wszystko jest wtedy ostre (teoretycznie), bo w praktyce trzeba podostrzyć w Photoshopie 😉

Jak masz w telefonie tryb pro, to zamiast AF ustawiasz suwak do końca w prawo MF oo 😉

Mnie nic chyba nie zaskoczy i reklamy na pewno też 😉