Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1735
  • 7500
  • 60

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur temat awarii był kilka dni temu i nie jest już aktualny. Ale screeny zrobiłem bo wiedziałem, że będę chciał o tym wspomnieć. 🙂

 


@ketrasaArturnapisał(-a)

1,85 MB na dzień


Kiedyś sprawdzałem na Samsungu który tylko leżał i nie był używany, i był podłączony przez WiFi, że generował na dobę około 5MB przesłanych danych, ja to nazywam "szumem", chodzi o to że jakieś aplikację w tle odpytują różne serwery, czy chociażby przychodzące notyfikacje z aplikacji to również kolejne dane. 🙂 To oczywiście zależy też ile mamy aplikacji które potrzebują komunikacji sieciowej, w moim przypadku smarfon ten był niemal czysty bez wielu aplikacji. Więc przeciętnie tych danych podejrzewam że jest przesyłanych jeszcze więcej w tle.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1735
  • 7500
  • 60

Aplikacja Mój Orange 5.x

Zastanawiam się, czy taka informacja z zerami coś wnosi (chodzi o wykorzystanie internetu):

tolek_0-1698883795878.png

tolek_1-1698883830442.pngtolek_2-1698883842994.png

Chyba, że jest to informacja że była sesja internetowa i nastąpiła jakaś bajtowa komunikacja z siecią.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1735
  • 7500
  • 60

Aplikacja Mój Orange 5.x


@toleknapisał(-a)

I jeszcze jedna ciekawostka, mam pakiet ważny 53 lata, dlaczego? 🙂dluga_waznosc_pakietu.png

Za to w wersji webowej pakiet już się skończył. 🙂

tolek_0-1698917260533.png

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 179
  • 705
  • 11

Aplikacja Mój Orange 5.x

1 stycznia 1970 roku - ikoniczna data 🙂


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2072
  • 6493
  • 70

Aplikacja Mój Orange 5.x

@tolek mam tak samo i uważam że biling danych żyje swoim własnym życiem...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56152
  • 763

Aplikacja Mój Orange 5.x

Znowu jak tradycja nakazuje muszą się pojawić problemy z kontem Mój Orange przez aplikację. Dobrze, że choć przez stronę internetową działa.

Screenshot_2023-12-09-07-34-22-290_pl.orange.mojeorange.jpg

Odświeżenie nic nie daje, bo ponownie pojawia się ten sam komunikat. Przy okazji dowiedziałem się, że system konsultantów jest ściśle powiązany z aplikacją, wiec jeśli aplikacja nie działa prawidłowo, to i konsultant miał problemy ze zweryfikowaniem mnie. Na szczęście weryfikacja powiodła się i zgłoszenie o problemach poszło do techników.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur Ty to masz wyjątkowego pecha z apką MO, u mnie wszystko działa...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56152
  • 763

Aplikacja Mój Orange 5.x

@slav72 konto mojej żony, córki, mamy, brata też funkcjonuje prawidłowo. Dane wczytują się w kilka sekund. U mnie po około pół minuty wyskakuje błąd.

Dobrze, że pozbyłem się ważnych numerów ze swojego konta, bo nie miał bym dostępu.

 

edit:

nawiązując do tematu:

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Czy-kiedykolwiek-Orange-zrezygnuje-z-rabatu-za-comie...

Strasznie to by było irytujące, jak bym miał klikać w aplikacji rabaty, których nie mogę aktywować, bo apka nie działa, a jak mi konsultanci powiedzieli, nie jest to usługa gwarantowana i mimo, że nie działa, nie przysługuje zerwanie umowy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur a widzisz u mnie jest odwrotnie, od czasu aktywacji apki nie miałem żadnych z nią problemów , oczywiście poza "serwisowymi grzebankami", ale to normalne. W przeciwieństwie do niektórych głosów na forum nawet przyjemnie mi się z niej korzysta.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56152
  • 763

Aplikacja Mój Orange 5.x

@slav72 problemy na moim koncie już były od dawna, jeszcze jak była poprzednia wersja apki, ale przynajmniej apka dane wyświetlała. Teraz jak są problemy, to w nowej wersji nic mi nie działa, nawet konsultanci mają problemy z odczytaniem moich danych. Tak więc atrakcja się powtarza w okolicach rok-dwa.

Natomiast zachęt do podpisania umowy jest wiele, ale jak zadaję pytanie o gwarancję działania apki, to temat szybko jest ucinany.