Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur tak, tak wiem, śledziłem Twoją "walkę z apką" i była jak przysłowiowa "walka z wiatrakami".


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56152
  • 763

Aplikacja Mój Orange 5.x

@slav72 niestety walka znowu się zaczęła. Zaleta, że mam jeden numer n którym mi zależy i mogę w każdym dowolnym momencie go przenieść, a konto jest praktycznie tylko do testów.

 

edit:

Ciekawe, czy to nie ma powiązania z zablokowaniem FLEX-a? Nowych subskrypcji nie mogę założyć, bo zakończą się niepowodzeniem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur jak zwykle mogę tylko życzyć Ci cierpliwości i wytrwałości w  walce.

Ja na razie spadam, trzeba trochę popracować bo szef jeszcze śpi ale "jak się zbudzi będzie zły" 🤣


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1764
  • 6187
  • 70

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArturmasz ciągłe problemy z MO.

Na ilu urządzeniach masz zainstalowane MO i jednocześnie na ilu jesteś zalogowny.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56152
  • 763

Aplikacja Mój Orange 5.x

@andrzej1441 aplikacje mam zainstalowaną chyba na 4 urządzeniach, ale zalogowanym można być na dwóch. Jak zaloguję się na kolejnym, to na poprzednim następuje automatyczne wylogowanie.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

I co z tego że tobie działa a u mnie w rodzince na 3 telefonach nie działa zgłoszone do orange ale oni to mają gdzieś bo teraz nie mogę włączać dodatkowych usług no chyba że na stronce ale nie oto chodzi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56152
  • 763

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Piotrd przykro, że masz kłopoty z aplikacją. Ja niestety również. Konta mojej rodziny działają, a moje nie. Dobrze, że chodź dostęp masz przez stronę. Jak by i ta możliwość zawiodła, to zawsze można reklamacyjnie na infolinii zgłosić, również i promocje, które odbiera się tylko w aplikacji. Ważne, aby było otwarte zgłoszenie niedziałającej aplikacji.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 576
  • 2434
  • 5

Aplikacja Mój Orange 5.x

Przez jakiś czas nawet przedłużanie umowy w aplikacji nie działało:D dobrze, że choć strona jest stabilna 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 375
  • 1355
  • 1

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur 

Ja również mam kłopoty z aplikacją  MO   od dawna , mimo ponawianych otwartych  zleceń , i zastanawiam się kto odpowiada za taki stan  rzeczy , dlaczego

" specjaliści " nie mogą skorygować pewnych spraw , żeby  wszystko poprawnie funkcjonowało w MO ?

Pozdrawiam. 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 189
  • 770
  • 1

Aplikacja Mój Orange 5.x

@_Artek_  u mnie działa jak najbardziej ok, umowa przedłużenia nie było problemów.