Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

mam internet światłowodowy, po czacie z konsultantem powiedział mi, że orange dostarcza internet i niby nie interesuje go jak się z niego korzysta. Mam wykupioną usługę w kkzservice na telewizję z całego świata i do tej pory nie było problemu, od tygodnia nie mogę odbierać telewizji polskiej, a zagraniczne działają, jest komunikat, że nie można odebrać sygnału. Kiedy włączę internet z innej sieci, telewizja polska jest odbierana, więc orange na pewno włączyło jakąś blokadę. Czy ktoś coś wie na ten temat?

 

 

___________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

20 ODPOW. 20

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

FunBox6 masz?

Jeśli tak, to usuń z loginu Neostrady ipv6 jeśli jest i wymuszają ipv4 😎


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

@knob a TVN i Polsat działa? 😜


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

Może trzeba puszczać ruch przez VPN żeby z tego oglądać? Możliwe ze serwer dostał bana lub służby już się zajęty delikwentem. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

Może to CyberTarcza od Orange... "CyberTarcza to mechanizm, który działa na urządzeniach połączonych ze stacjonarną lub mobilną siecią Orange. Wykrywa zagrożenia płynące z internetu i blokuje je, zanim dotrą do naszego komputera czy smartfona."


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

@knob 

IMHO to jakiś szemrany serwis. Chwalą się czymś co nazywają "Card Sharing". To chyba nie jest do końca legalne? Na ich stronie brak jakiejś oczywistej informacji o firmie, dane kontaktowe ograniczone do gmaila, ogólnie wrażenie takie że raczej należy trzymać się z daleka.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

@knob  patrząc na obostrzenia dotyczące odbioru TVP na urządzeniach mobilnych i nagrywania ich treści na dysk w chmurze, wcale się bym nie zdziwił jakby i że streamingu nakazali ich wyłączyć...

Dopytaj się na platformie czy aby to nie działanie celowe


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

To co @Misiek62  mówi, ma sens. Dostosowanie odbioru do otaczającej nas (Polaków) rzeczywistości medialnej. Cel uświęca środki😊


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

@bronzub  noooo..taka tarcza wycina wartości niemoralne i szkodliwe dla naszej psychiki...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

IMHO CERT nic z blokowaniem tego nie ma wspólnego. Ale nie chce mi się sprawdzać. Natomiast @knob może łatwo sprawdzić zmieniając adres serwera DNS. Ale nie wygląda na to żeby jakoś szczególnie mu na tym zależało, bo przestał się odzywać po pierwszym poście.